Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Для того, щоб дитині було легко і комфортно вчитися, важливо подбати про покупку найбільш відповідної моделі ноутбука. З його допомогою школяр зможе легко підготуватися до відповідального реферату, написати доповідь, створити барвисту презентацію. Існують певні критерії вибору, на які обов’язково варто орієнтуватися.

Габарит

Важкий і великий за розміром ноутбук — точно не найкраще рішення для школяра. Краще зупинитися на легкій і компактній моделі. Оптимальна вага — від 1 до 1,5 кг, не більше. Розміру екрану, рівного 14 дюймам, цілком достатньо.

Який ноутбук купити дитині для навчання

Такий пристрій можна вільно носити з собою хоч кожен день прямо в рюкзаку. При цьому дитина не втомлюється, адже ступінь навантаження знаходиться на допустимому рівні.

Акумулятор

Оскільки ноутбук є мобільним гаджетом, питання потужності акумулятора також обов’язково слід розглянути. Якщо процес експлуатації передбачає використання в приміщеннях, де є можливість безперешкодного підключення до електричної мережі, можна зупинити вибір на не найпотужнішою варіацією.

Тим більше, що сучасні ноутбуки гарантують стабільну підтримку заряду протягом усього робочого дня школяра (близько 7-8 годин, в деяких випадках цифра доходить до 10).

До речі кажучи, довжини проводу має бути достатньо для нормальної роботи. Навряд чи можна назвати процес користування зручним, якщо шнур занадто короткий. При цьому абсолютно не важливо, де саме буде відбуватися робота — в школі або вдома.

Матеріал виготовлення

На цей показник необхідно звернути особливо пильну увагу. Річ у тому, що школярі далеко не завжди відрізняються дбайливим ставленням до техніки. На жаль, часто це позначається вкрай негативно на загальній працездатності пристрою.

Важливо, щоб корпус ноутбука був виготовлений з міцного і надійного матеріалу. Це зведе до мінімуму ймовірність зіткнутися з ризиком пошкоджень механічного типу.

Зрозуміло, мова не йде про те, що ненавмисні удари й несподівані падіння з висоти повинні стати нормальними явищами. Але принаймні поява серйозних ламань можна спробувати запобігти, якщо врахувати цей момент.

Вологостійкість

Вдале рішення-забезпечення захисту від попадання вологи. Цілком природно, що дитина часом може навіть не задуматися про те, що пити або їсти близько ноутбука не можна. Не всі дорослі люди це розуміють, що вже тут говорить про дітей.

Деякі моделі гаджетів оснащені спеціальними типами клавіатур. Для них не страшно потрапляння рідини, через те, що виробником передбачається забезпечення надійного захисту від вологи. Водовідштовхувальні властивості врятують ноутбук від” потопу “і його грізних наслідків у вигляді короткого замикання і неминучого окислення контактів.

Продуктивність

Даний пункт відповідає за стабільність і зручність роботи за допомогою пристрою. Важливо відразу ж уточнити, що придбання занадто дорогої моделі навряд чи буде доцільним. Ноутбук з серйозною “начинкою” просто не знадобиться школяреві. Переплачувати нема за чим. Досить зупинитися на сучасній моделі якісної збірки з наступними робочими параметрами:

  1. Процесор. Відмінно підійде Intel Atom або Pentium. Також можна спокійно вибрати Celeron. Можливостей зазначених типів цілком достатньо для вирішення більшості повсякденних завдань, з якими стикається сучасний школяр. Основні програми будуть працювати продуктивно. Виконання необхідних дій відбувається швидко, без виникнення будь-яких збоїв або гальмувань. Intel Core версії i3 і вище забезпечує велику потужність. Однак і ціна змінюється в бік збільшення.
  2. Операційна система. Найбільш популярне рішення – Windows. Вона встановлюється дуже легко. Користування не викликає ніяких складнощів. Дитина зможе легко орієнтуватися в процесі роботи, самостійно встановлювати будь-які програми та ігри
  3. Пам’ять. Жорсткий диск повинен мати достатню місткість. Найкраще-64 Гб і більше. Це дозволяє вільно зберігати будь-яку цінну інформацію без необхідності підключення носіїв зовнішнього типу. Оперативної пам’яті, що дорівнює не менше 4 Гб, однозначно вистачить.

Як видно, ніяких надмірностей вище не описано. Школяр точно залишиться задоволений, якщо ви купите модель, повністю відповідає заявленим критеріям.

Дисплей

Окремо слід обговорити особливості дисплея. Від його характеристик багато в чому залежить збереження здоров’я зорового апарату дитини. З цієї причини краще не купувати гаджет з матрицею TN. Доведено, що від постійного користування ноутбуком із зазначеним типом очі сильно втомлюються.

Найбільш вдалий вибір-матриця IPS. Хоча подібні моделі коштують дорожче, економія в такому випадку не буде доречна. Здоров’я дитини — найголовніше.

Де шукати допомогу

Якщо ви хочете вибрати найкращий ноутбук дитині для навчання, зверніться в компанію “Техпідтримка”. Фахівці розкажуть, які саме критерії дійсно важливі у Вашому індивідуальному випадку. Вам допоможуть отримати оптимальну модель пристрою, здатну повністю задовольнити потреби конкретного користувача.

Тут виявляється якісна послуга складання комп’ютера на замовлення. Кожен охочий може скористатися їй і стати щасливим володарем гаджета мрії. Співробітники надають і інші послуги ремонту, діагностики, налаштування і профілактики справної роботи техніки, включаючи усунення складних ламань, які зустрічаються вкрай рідко.

Придбали новий пристрій? Не забудьте періодично замовляти чистку від пилу. Це дозволяє підтримувати стабільну працездатність. Ноутбук буде працювати так, немов ви його тільки вчора придбали. Забезпечується надійний захист найважливіших комплектувальників від швидкого виходу з ладу.

Компанія “техпідтримка” допомагає клієнтам здорово економити, через те, що скуповує б/у техніку за гідну суму грошей. Ви можете принести навіть повністю неробочий старий гаджет. Його стан вивчать професіонали та швидко винесуть вердикт, що стосується оцінювальної вартості.

“Техпідтримка” працює без вихідних. Звернення можливе в той момент, коли вам це дійсно зручно і необхідно. Досвідчені фахівці нададуть будь-яку посильну допомогу прямо у вас вдома, не стягуючи оплату за виклик в межах Києва та Київської області. Успішний результат, мінімальні ціни та гарантія якості – запорука тривалої співпраці з перевіреною компанією “Техпідтримка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 7 = шістдесят три