Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Мережа Інтернет забезпечує можливість передачі та отримання даних, вільного доступу до цінної інформації. При цьому ви перебуваєте в будь-якій точці світу. Бездротове з’єднання набирає все більшої популярності. Це сучасно і зручно. У деяких випадках одного Wi-Fi роутера недостатньо для забезпечення нормальної подачі сигналу. Виникає необхідність з’єднати два маршрутизатори. Провідний тип підключення здійснюється за допомогою кабелю. Багато людей вибирають саме його.

Чому саме кабель

Крім використання проводів, існує можливість з’єднання за допомогою вбудованого в пристрої Wi-Fi модуля. Але не у всіх пристосування він є. Тут і прийде на допомогу кабель.

Як з'єднати два роутери через кабель

При налаштуванні справної роботи Smart-TV також часто не обійтися без даного способу. Причина полягає в сильнішій подачі сигналу, ніж при використанні вбудованого модуля Wi-Fi.

Якщо радіус охоплення відрізняється занадто великою величиною і чималою відстанню між двома точками доступу, краще вибрати з’єднання за допомогою кабелю. Аналогічним чином варто діяти при наявності перешкод в приміщенні, особливо декількох. Навіть сильні шуми значно погіршують якість сигналу при підключенні за допомогою вбудованих модулів.

Очевидно, що вибір на користь обговорюваного способу є найбільш доцільним рішенням у багатьох випадках. Він також гарантує зниження інтенсивності випромінювання електромагнітного типу, що важливо.

Як це працює

  1. Один з роутерів виконує роздачу трафіку. Його вважають головним.
  2. Другорядний маршрутизатор в буквальному сенсі пов’язує всі ті пристрої, які підключені до нього, передаючи дані трафіку головному.

Тепер можна перейти до основного питання.

Кабельне з’єднання

Для втілення даної мети потрібно патч-корд зі спеціальними конекторами. Вони підключаються в порти LAN обох Wi-Fi роутерів.

Порт WAN головного маршрутизатора забезпечує подачу мережевого сигналу, що лунає Інтернет-провайдером. Додаткова настройка при цьому не потрібно. Процес відбувається автоматично. Важливо тільки обов’язково перевірити, чи включений сервер DHCP.

Зайшовши в параметри другорядного роутера, необхідно переконатися, що вказаний вище сервер, навпаки, відключений. Потім слід попрацювати з портом LAN. Потрібно вказати нову IP-адресу. Інформація повинна відрізнятися від даних основного шлюзу. Загальною залишається тільки підмережа.

Можна діяти іншим способом. Для цього необхідно під’єднати один конектор в LAN порт головного роутера. Другий слід вставити в WAN другорядного пристосування, виставивши динамічну адресу IP В меню”Тип підключення до WAN”. Дії, що стосуються першорядного, відбуваються аналогічно першому описаному способу. Перевіряється тільки активізація сервера DHCP.

Адаптери PLC також можуть допомогти. Вони дозволяють вільно встановлювати з’єднання, використовуючи електричну мережу. При цьому Ви отримуєте наступні переваги:

  • стабільність;
  • швидка швидкість;
  • відсутність необхідності проводити монтаж додаткових кабелів;
  • безпроблемна настройка, що не викликає ніяких складнощів.

Вбудовані модулі адаптерів виготовляються з наявністю спеціальних роз’ємів. Саме туди і вставляють перший конектор, а другий підключається до маршрутизатора.

Адаптери включають в розетки, забезпечуючи стабільне безперервне підключення. Однак важливо, щоб якість проводки у квартирі або будинку було дуже хорошим. Подальші дії здійснюються аналогічно попереднім випадкам.

Де отримати якісну послугу?

Компанія “Техпідтримка” допоможе налагодити справну роботу техніки. Нерідко користувачі допускають деякі помилки в ході установки обладнання і ключових параметрів. Навіть найшкідливіше, на перший погляд, дія здатна серйозно нашкодити процесу.

Професіонали “Техпідтримки” приїдуть до вас додому або в офіс і зуміють швидко і грамотно під’єднати два роутери, використовуючи надійне кабельне підключення. Вони зроблять правильну настройку пристроїв, щоб Користування було максимально комфортним.

Компанія надає різноманітні профілактичні та ремонтні послуги. Великий досвід роботи фахівців, помножений на високий кваліфікаційний рівень, дозволяє усувати будь-які типи ламання ноутбуків, ПК та інших видів техніки.

Ціни на послуги доступні й адекватні. Жителі столиці та області не платять окремо за виклик і належну діагностику. Тільки за кваліфіковану роботу, (і) не більше. Звернувшись в “техпідтримку”, можна абсолютно не турбуватися, адже відновлення працездатного стану пристроїв гарантовано.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


7 − один =