Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Правильно підібраний ноутбук — велика цінність для сучасного учня або студента. У процесі вибору важливо орієнтуватися на завдання, з якими щодня доводиться стикатися користувачеві. Залежно від їх особливостей приймається рішення на користь придбання тієї чи іншої моделі. На що саме потрібно звертати увагу, обговоримо в статті.

Який ноутбук купити для навчання

Габарит

Перше, що необхідно уточнити, – це розміри ноутбука. Якщо ви розумієте, що гаджет доведеться носити з собою на навчання досить часто, обов’язково вивчіть даний пункт. Щоб вам було максимально комфортно, вибирайте компактну модель з невеликою вагою. Крім сумки з підручниками й конспектами, в руках буде постійно перебувати ще й ноутбук. Громіздкий і важкий гаджет здатний значно зіпсувати настрій і відняти чимало сил протягом плідного навчального дня.

Що стосується матеріалу виготовлення, краще звернути увагу на алюмінієві та міцні пластикові варіації. Це дозволяє анітрохи не турбуватися про підтримку цілісного і справного стану техніки в будь-яких непередбачених ситуаціях.

Рівень продуктивності

Даний пункт є дуже важливим. Якщо його проігнорувати, довгоочікуване придбання навряд чи принесе користь навчанні. При покупці гаджета вивчіть показники.

  1. Процесору.
  2. Відеокарти.
  3. Оперативна пам’ять.
  4. Твердий диск.
  5. Матриця.

Далі розглянемо кожен з пунктів в подробицях.

Процесор

Обирайте серед процесорів Intel і AMD. Врахуйте, що 2-ядерні компоненти підійдуть для виконання стандартних повсякденних дій. Наприклад, робота з різними офісними додатками. При необхідності здійснення простого пошуку інформації в мережі також можна спокійно обійтися наявністю двох ядер. Але якщо студент або учень кожен день вирішує різні складні завдання, використовуючи ноутбук, краще зупинитися на 4 ядрах. Оптимальні варіанти в подібних випадках:

  • Intel Core i3;
  • Intel Core i5;
  • Intel Core i7;
  • AMD Ryzen 5 2500U;
  • AMD Ryzen 7 2700U.

Потрібно завжди орієнтуватися на власні потреби та розмір бюджету.

Жорсткий диск

Місткість жорсткого диска також грає важливу роль. Якщо модель купується для школяра, цілком достатньо 200 Гб, можна трохи більше. А ось студенту складно буде обійтися без гаджета з 300-500 Гб. Якщо його майбутня спеціальність безпосередньо пов’язана зі складною роботою з графічними файлами, відеороликами, проектуванням, найбільш оптимальне рішення – від 700 до 900 Гб.

ОП

Оперативна пам’ять об’ємом 16-34 Гб допоможе справлятися з безліччю складних завдань. Ви зможете безперешкодно працювати з графічними редакторами, Photoshop. Якщо навчальна діяльність відбувається з необхідністю користуватися стандартними додатками з гідною швидкодією, підійде ноутбук і на 2 Гб.

Матриця

Матриця TN забезпечує відмінну швидкість відгуку, проте IPS допомагає значно розширити оглядові кути та більш чітко й реалістично передає кольори. 2K екрани дозволяють легко обробляти фото і відео, а 3K і вище забезпечують максимальний комфорт в ході роботи. Їх можна сміливо обирати і для професійних дизайнерів, архітекторів.

Моделі з дисплеями до 14 дюймів – вдалий варіант для школяра або студента, чия діяльність не вимагає виконання складних дій спеціалізованої спрямованості. 15-17 дюймів — відмінне рішення для тих, хто регулярно створює різні презентації, працює з таблицями. Однак чим більше розмір діагоналі, тим менш зручна постійне перенесення ноутбука з собою.

Відеокарта

Існують інтегровані та окремі типи. Якщо навчання не передбачає роботи з ресурсомістким програмним забезпеченням, можна віддати перевагу чіп інтегрованого типу. В іншому випадку слід вибрати модель з окремим елементом.

Дискретна відеокарта з місткістю пам’яті, що дорівнює 2 Гб, доцільна лише в разі відсутності необхідності працювати з графікою і грати в ігри (це дуже люблять багато школярів і студенти). 4 Гб — ідеальне рішення.

Куди звернутися, якщо потрібна допомога

Вибір відповідної моделі є відповідальним заходом. При цьому у звичайного користувача, що не володіє якими-небудь професійними знаннями, в буквальному сенсі голова йде обертом.

Хто допоможе прийняти вдале рішення? Компанія “Техпідтримка”, яка знаходиться в Києві. Тут працюють грамотні фахівці, здатні визначити, який саме гаджет на 100% задовольнить потреби конкретного користувача.

Компанія пропонує послугу якісного складання пристрою відповідно до будь-яких вимог і побажань. Не потрібно морочитися, вивчати безліч моделей, ходити по різних магазинах, болісно міркувати над доцільністю того чи іншого придбання. Професіонали все вирішать за вас.

“Техпідтримка” виручить в будь-який день тижня в той час, коли вам це дійсно необхідно. Майстер виїжджає за адресою дуже швидко і саме також оперативно надає екстрену допомогу техніці, зберігаючи повний спокій її власника. Навіть найскладніше поламання не лякає досвідчених співробітників компанії.

Цінова політика вибудувана адекватно. Розумна вартість послуг, відмінне обслуговування, Оперативна швидкість роботи є аргументами номер 1 на користь звернення в “Техпідтримку”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 × шість =