Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Оскільки професійна діяльність архітектора пов’язана з роботою в різних спеціалізованих програмах, йому необхідна не зовсім проста модель ноутбука. До вибору гаджета важливо поставитися з усією відповідальністю, через те, що до нього висуваються певні вимоги.

Ідеальний ноутбук архітектора

Робота з різними кресленнями та 3D файлами повинна відбуватися в комфорті. Це можна забезпечити тільки при наявності продуктивного пристрою. Компактний сучасний ноутбук легко брати з собою в офіс, у відповідальні робочі поїздки.

Оскільки професійна діяльність архітектора пов’язана з роботою в різних спеціалізованих програмах, йому необхідна не зовсім проста модель ноутбука. До вибору гаджета важливо поставитися з усією відповідальністю, через те, що до нього висуваються певні вимоги.

Ноутбук для архітектора

Перше, на що важливо звернути увагу, – центральний процесор. Найбільш оптимальним варіантом вважається 4-ядерний. При цьому вдається домогтися максимальної швидкодії. Пристрій не буде постійно зависати. Робота відбувається стабільно і безпроблемно. Відмінна потужність відеокарти стане вдалим доповненням.

Розмір екрану краще вибирати, звертаючи увагу на ноутбуки з 17-ма і більше дюймами. Бажаний тип дисплея – IPS. Дані характеристики дозволяють вільно вивчати навіть найдрібніші деталі будь-яких зображень, без чого неможливо обійтися архітектору.

Але це ще далеко не всі нюанси вибору. Потрібно розглянути питання більш детально.

Пам’ять

Якщо вам необхідно проводити велику кількість часу біля ноутбука, вирішуючи безліч важливих завдань одночасно, враховуйте, що Оперативна пам’ять місткістю 16 Гб і вище стане ідеальним варіантом. Вибір на користь менших значень також можливий, однак цього може бути недостатньо. При такому розкладі падіння рівня продуктивності цілком прогнозовано. Остаточне рішення залежить від ступеня інтенсивності надаваних навантажень. Тільки ви самі знаєте, наскільки активно відбувається ваша робота.

Внутрішня пам’ять об’ємом 500 Гб – найбільш доцільно. Тип SSD має ряд переваг. Його робота відбувається набагато швидше, енергоспоживання значно знижується, а обслуговування доставляє менше клопоту. Безліч сучасних пристроїв оснащуються тандемом з двох накопичувачів. При цьому SSD виконує функцію зберігання системних файлів, а стандартний HDD використовується для решти інформації.

Відеокарта та дисплей

Якість відеокарти безпосередньо відбивається на ступені зручності роботи в спеціалізованих програмах. Інтегрований елемент коштує трохи дешевше. Однак це не означає, що обов’язково потрібно економити та вибирати саме його. В іншому випадку ризикуєте зіткнутися з деякими проблемами в процесі роботи.

Окремі відеокарти виробника Nvidia завоювали чималу популярність серед користувачів, через те, що вони забезпечують стабільну і комфортну роботу без збоїв. Гідна графіка — також їх безперечна перевага.

Говорячи ще раз про особливості дисплея, слід позначити, що дозвіл 1920х1080 є оптимальним. Дисплей Full HD гарантує відмінну передачу кольору і хороший контраст, а також нормальні кути огляду.

Хто допоможе вибрати кращий гаджет

Компанія “Техпідтримка” пропонує кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців. Тут доступна така корисна послуга, як підбір відповідної моделі техніки. Важливо купувати гаджет, враховуючи не тільки його ціну, але й умови, при яких буде відбуватися активна експлуатація.

Ноутбук для архітектора та бюджетна модель для виконання нескладних повсякденних завдань – не одне і те ж. Компанія здійснює якісну збірку комп’ютерів на замовлення, а також підбір моделей ноутбуків для будь-яких цілей. Будь-які індивідуальні потреби та побажання при цьому обов’язково враховуються.

Часто трапляється так, що людина пригледіла конкретну модель гаджета в магазині, але не може здійснити довгоочікуване придбання через відсутність достатньої суми грошових коштів. Не біда: компанія “Техпідтримка” пропонує скористатися ще однією корисною послугою. Тут купують стару техніку. І зовсім не важливо, в працездатному стані вона знаходиться.

Просто зателефонуйте в компанію і ви отримаєте:

  • професійну допомогу в будь-якому виді ремонту ПК або ноутбука;
  • швидкий виїзд майстра;
  • надання якісних послуг прямо вдома або в офісі;
  • мінімальну ціну на ремонт або налаштування справної роботи того чи іншого виду техніки;
    відмінний сервіс і ввічливе ставлення.
    Викличте майстра “Техпідтримки” саме тоді, коли Вам зручно. Швидка реабілітація техніки можлива навіть у вихідні. Виїзд не оплачується. Оплата стягується тільки за успішний підсумковий результат з гарантією високої якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× сім = 14