Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

При необхідності налаштувати роутер Xiaomi важливо знати певний алгоритм дій. Якщо чітко слідувати йому, ніяких перешкод для початку успішної експлуатації не виникне.

Підключення

В першу чергу потрібно під’єднати роутер до електричної мережі. Потім вивчити задню панель корпусу маршрутизатора і знайти вхід в порт WAN. Найчастіше його колір блакитний. Сюди вставляється кабель вашого інтернет-провайдера. Там же знаходиться порт типу LAN. З його допомогою потрібно налагодити з’єднання ноутбука або ПК з роутером. При відсутності спеціального кабелю для LAN здійсните підключення бездротовим шляхом.

Після того, як ви переконаєтеся, що індикатори подають успішні сигнали, відкрийте вікно під’єднання до бездротової мережі. Ви побачите назву виробника в рядку імені. Якщо все зробити правильно, має запуститися вікно завантаження налаштувань.

Роутер Xiaomi як налаштувати

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Параметри

Поставивши галочку в порожньому віконці, натисніть на доступну активну кнопку. Ця дія означає підтвердження умов експлуатації. Тим самим ви перейдете до введення імені Wi-Fi та паролю. Останній повинен мати 8 символів і більше.

Для того, щоб сила подачі сигналу була досить високого рівня, слід позначити галочкою відповідний пункт меню. Після цього можна зберегти введені дані.

Внесення змін до зазначених відомостей не викликає складнощів. Після слід обов’язково провести перезавантаження пристрою. Для втілення мети скористайтеся розділом”конфігурація”.

Важливо не забути натиснути кнопку активації пароля з метою забезпечення захисту самої точки доступу і параметрів роутера. Після збереження введеної інформації знову відбувається перезавантаження. Тепер здійснюється повторне підключення до точки доступу з оновленими даними й обов’язковою автоматизацією установки зв’язку.

Основні налаштування

Зайдіть в будь-який встановлений інтернет-браузер. Знайдіть рядок введення адреси, не пошукову. У ній введіть адресу IP, вказаний на наклейці роутера. Ви повинні увійти в Головне меню.

Окремий момент-мова. Щоб отримати можливість перевести пункти меню на російську, необхідно завантажити спеціальне програмне розширення.

Деякі поради з приводу окремих пунктів

  1. При активації “Hide Network” інші користувачі не зможуть бачити точку доступу при включенні сканування доступних пристроїв.
  2. Краще не вносьте будь-які зміни в параметр шифрування Encryption. В іншому випадку великі ризики зіткнутися з низькою швидкістю з’єднання і хакерською атакою.
  3. Значення Wireless channel виставляється автоматичним чином, щоб сам пристрій здійснив пошук найбільш оптимального каналу.
  4. Установка відповідної сили сигналу відбувається з орієнтацією на кількість стін в приміщенні і на місце знаходження користувачів (величина відстані до них).
  5. Кнопка Switch показує активність підключення тієї чи іншої мережі.

Після вивчення зазначених відомостей слід перейти до роботи з Інтернет-протоколами.

Протоколи провайдерів

Необхідно перейти в пункт Advanced. Там відшукайте вкладку VPN. У меню зупиніть вибір на Add service. Перед вами відкриється вікно, куди потрібно ввести назву встановлюваного з’єднання. Далі знадобиться наступна інформація.

  1. Адреса сервера.
  2. Ім’я облікового запису.
  3. Пароль.

Описані дії доцільні при роботі з протоколом PPT.

Дії, що стосуються L2TP, аналогічні. Тільки крім наявності пароля й логіна, необхідно знати IP-адресу робочого сервера. Після успішного збереження параметрів нема потреби перезавантажувати роутер Xiaomi.

Зазначені вище відомості можна отримати у вашого провайдера мережі Інтернет. Вони прописуються в спеціальному договорі надання послуг.

При роботі з протоколом PPPoE потрібно зайти в мережеві настройки та вибрати відповідний пункт в запропонованому списку. Слід ввести ім’я та пароль, відомості про які є в договорі, обговорюваному раніше.

Далі зайдіть в налаштування LAN і приєднати сервер DHCP. Обов’язково вкажіть адресний діапазон і IP-адресу основної. Також необхідно підтвердити активацію автоматичної роздачі.

Тільки тепер можна безперешкодно користуватися всіма перевагами Wi-Fi з’єднання. Але не завжди все відбувається так, як хотілося б. Недосвідчений користувач може допустити ряд помилок. Навіть один огріх здатний перекреслити тривалу роботу. Старання виявляться марними.

Професійна підтримка? Це легко

Компанія “Техпідтримка” знає всі тонкощі налаштування роутерів виробника Xiaomi й не тільки. Фахівці без праці налагодять правильну роботу маршрутизатора. Вони також надають безліч інших видів послуг, без яких неможливо підтримання стабільного і справного стану техніки. Наприклад, жодному власнику не обійтися без проведення профілактичної чистки ноутбука або ПК від пилу. Дана процедура дозволяє мінімізувати виникнення величезної кількості проблем.

Установка нової версії операційної системи Windows або підключення принтера – не менш поширені послуги. Допомога досвідчених фахівців дозволяє позбутися від неприємних наслідків самостійної діяльності, яких часто важко уникнути навіть при виконанні, на перший погляд, найпростіших завдань.

Складні та рідко зустрічаються поламання, відновлення втрачених даних, порятунок залитих ноутбуків – все це не проблеми для “Техпідтримки”. Успішне рішення відбувається максимально оперативно в кожному випадку.

Найкращі ціни встановлені в “Техпідтримці”. Економія грошових коштів при зверненні в компанію досягається також шляхом наявності корисної послуги скупки б/у комп’ютерів і ноутбуків. Принесіть старий гаджет, отримаєте за нього гроші та скористайтеся сумою при покупці нового пристрою або окремих компонентів. До речі кажучи, виїзд по Києву та області, з’ясування конкретної причини ламання ні в якому разі не оплачуються.

Телефонуйте в “Техпідтримку” й отримаєте грамотну професійну допомогу. Висока якість послуг Вам гарантовано, а відмінний сервіс – поняття, яке тут навіть не обговорюється. Воно є одним з головних переваг “Техпідтримки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


1 × = шість