Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Для того, щоб забезпечити максимально якісну подачу сигналу мережі, іноді не обійтися без підключення відразу декількох роутерів. Існує два способи, які допоможуть це зробити правильно. Їх і розглянемо в статті.

Безпроводовий

При цьому не потрібно організовувати розміщення проводів підключаються пристроїв. Потрібно тільки приділити особливо пильну увагу процесу налаштування справної роботи.

Як під'єднати роутер до роутера

Якщо зробити все правильно, один маршрутизатор стане джерелом розширення зони покриття другого. При цьому важливо, щоб пристрої мали щось спільне, а саме: частоту, спосіб шифрування даних і ключ.

Але детальному налаштуванню піддається тільки один пристрій, що виконує другорядну роль. Робота головного націлена на стандартну роздачу. Слід тільки встановити належний статичний канал мережі Wi-Fi. Необхідно, щоб другорядний роутер підтримував функцію повторювача або мав вбудовану технологію WDS.

Безпосереднє призначення останньої полягає в розширенні Wi-Fi зони шляхом з’єднання двох зазначених точок доступу. Наявність кабелю типу LAN також не є необхідністю.

І так, щоб налагодити нормальну роботу другорядного маршрутизатора, потрібно зайти в Налаштування і внести зміни в IP адреса. Це робиться з метою забезпечення відсутності конфлікту між двома роутерами. Не можна, щоб дані були різними, тому слід обов’язково замінити останню цифру. Простежте, щоб різниця полягала тільки в ній. Важливо, щоб підмережа залишилася загальною.

Потім знайдіть в основних параметрах пункт “Ім’я мережі” (назва може дещо відрізнятися в різних моделях роутерів). Задайте назву другорядної, а також виставте аналогічне значення каналу у відповідному рядку. Пам’ятайте, що воно повинно збігатися з встановленим на провідному приладі.

Далі потрібно активувати функцію WDS і здійснити пошук мережі, яка буде служити джерелом отримання сигналу. Відбулося успішне виявлення? Тоді потрібно під’єднати її. Не забудьте встановити пароль, а також зберегти зміни. Потім перезавантажте пристрій.

Після виконання всіх вищевказаних маніпуляцій слід перевірити, щоб стан WDS було активно. Для втілення цієї мети скористайтеся відповідним розділом меню.

Якщо все зроблено правильно, роздача мережі Інтернет в бездротовому режимі буде відбуватися успішно в будь-який необхідний момент.

Кабельний

При даному типі підключення наявність проводів обов’язково. Є два варіанти вирішення. Перший — залучити виключно порти типу LAN. При цьому необхідно.

  1. З’єднати їх за допомогою мережевого кабелю.
  2. Головний маршрутизатор працює з включеним DHCP.
  3. Важливо перевірити, чи відповідає даний факт дійсності шляхом вивчення налаштувань.
  4. На допоміжному пристрої, навпаки, вимкніть сервер DHCP. Функцію отримання необхідних адрес вже виконує чільне.
  5. У мережевих налаштуваннях слід змінити адресу. Він не повинен бути аналогічним тому, який встановлений в першому випадку.

Тепер процес підключення можна вважати успішно завершеним.

Другий варіант — з’єднати роз’єми LAN і WAN головного і другорядного роутера відповідно. Для цього також стане в пригоді мережевий кабель. Порядок дій.

  1. Важливо перевірити, чи активовано DHCP в Налаштуваннях головного. Якщо ні, обов’язково включіть вказаний сервер.
  2. Працюючи з другим пристосуванням, встановіть відповідний тип підключення до мережі, зупинивши вибір на динамічній адресі IP.
  3. Сервер DHCP, який вже згадувався неодноразово, не потрібно деактивувати. Щоб IP-адреси не вступили в конфлікт, їх діапазон повинен знаходитися в єдиній підмережі.

Після можна спокійно користуватися Інтернетом.

Хто допоможе, якщо щось не вийшло

Надійна компанія “Техпідтримка” знає, які дії слід зробити, щоб налагодити відмінну роботу роутерів і домогтися максимально якісної подачі сигналу. Не завжди Звичайний користувач здатний довести справу до логічного завершення, та й на етапі підключення можуть виникнути будь-які проблеми. Одна невірна дія — і весь процес може опинитися під загрозою.

Фахівці компанії вміють грамотно взаємодіяти з різними видами техніки, гарантуючи якісне надання ремонтних послуг будь-якої складності. При цьому ціни абсолютно не кусаються. Професійна допомога забезпечує тривалу справну роботу незамінних пристосувань, а коштує зовсім недорого.

Майстри виїжджають на виклик абсолютно безкоштовно, якщо ви перебуваєте в Києві або Київській області. Вони швидко встановлюють причину поламання, усуваючи інші супутні проблеми при необхідності. Обслуговування відрізняється високим рівнем. Професіоналізм кожного співробітника — запорука довгої плідної співпраці компанії “Техпідтримка” з безліччю клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


× 2 = дванадцять