Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Для чого тільки не використовують сучасні ноутбуки. Компактні й мобільні гаджети незамінні для ділових людей, учнів і студентів, вузьких фахівців в різних областях. Особливе місце займають ноутбуки для активних геймерів. Це потужні пристрої з високим рівнем продуктивності. Як зрозуміти, що перед вами ігрова модель? Обговоримо далі.

Який ноутбук купити для ігор

Процесор

Якщо ви хочете грати з максимальним комфортом, зупиніть вибір на моделі з 4 ядрами виробника AMD або Intel. Оскільки сучасні ігри є досить ресурсоємними, відмінна продуктивність поряд зі швидкодією вкрай важливі.

Що стосується найбільш прийнятної частоти кожного ядра, величина дорівнює 2-3 ГГц. Ідеальні варіанти процесорів:

  • Intel Core i5;
  • Intel Core i7;
  • Intel Core i9.

Всі вони характеризуються оптимальним енергоспоживанням, помірною температурою нагрівання, майже безшумною роботою.

До числа гідних варіантів також відносяться:

  • AMD Ryzen 7 3750H;
  • AMD Ryzen 5 3550h.

Далі слід орієнтуватися на специфіку конкретних ігор (одним властиві більш високі вимоги, інші вимагають меншої продуктивності) і розмір бюджету.

Оперативна пам’ять і жорсткий диск

Об’єм оперативної пам’яті, рівний 16 Гб, є оптимальним варіантом для геймерів. Більш скромне рішення-ємність стартує від 4 до 8 Гб.

Якщо ноутбук має SSD і HDD накопичувачі, що створюють єдиний тандем, його придбання для любителя ігор точно доцільно. При цьому забезпечується можливість зберігання необхідних геймеру додатків на одному з них, а на іншому – операційної системи.

Дисплей

Матриця типу Full HD характеризується відмінними властивостями передачі зображення. В ідеалі частота кадрів дорівнює 120 Гц. Наявність спеціальних технологій G-SYNC, FreeSync також переважно. Очі не будуть втомлюватися і надмірно напружуватися навіть при різкій зміні кадрів. Висновок картинки відбувається з максимально можливою швидкістю.

Різні типи матриць мають неоднакові переваги. TN ідеально синхронізується з частотою відеокарти. Підтримка 3D і досить бюджетна вартість – додаткові аргументи на користь даного типу. IPS гарантує отримання реалістичного і барвистого зображення.

Що стосується розміру і дозволу, в першому випадку величина коливається в межах 14-18 дюймів, у другому – 1920 на 1080. Зазначені параметри дозволяють домогтися чіткої і яскравої картинки.

Акумулятор

Продуктивні ноутбуки для гравців характеризуються високим рівнем енергоспоживання. Найчастіше їх успішна автономна робота триває не більше 4 годин. Чим більше додатків, що працюють на ноутбуці, тим менше термін. На це також безпосередньо впливає рівень яскравості дисплея.

У деяких моделях ноутбуків передбачено збільшення швидкодії при роботі від електричної мережі.

Клавіатура

Оптимальне значення глибини просідання клавіш одно 1,5-2 мм.Вбудована функція Anti-Ghosting допомагає записувати черговість дій в тій чи іншій грі.

Підсвічування дозволяє вільно грати навіть в темний час доби. Колір може бути різний. Найчастіше білий або синій. Особливо в більш бюджетних моделях геймерських ноутбуків. Також зустрічаються дорогі варіації з регульованою підсвічуванням.

Відеокарта

10 версія NVIDIA має величезний попит. Варіація GTX 1050 дозволяє грати в різні ігри, використовуючи усереднені параметри. Можливе придбання моделі з 2 або 4 Гб відеопам’яті. RTX 2080 є найбільш потужним і продуктивним рішенням.

Роз’єми

Якщо маєте бажання регулярно підключатися безпосередньо до монітора не обійтися без HDMI-роз’єму. Порт USB, вбудований Bluetooth і наявність слотів для установки Sim-карт також кращі.

Куди звернутися за допомогою в підборі оптимальної моделі

Надійна компанія “Техпідтримка” стане кращим рішенням для найзавзятіших геймерів. Тут доступно безліч послуг, пов’язаних з діагностикою, ремонтом, налаштуванням техніки. Грамотне співвідношення ціни й рівня якості є обов’язковою умовою роботи компанії. Крім того, наші фахівці відмінно знають ринок і зуміють підібрати оптимальну модель ноутбука, з урахуванням ваших уподобань.
Примітно, що здійснюючи покупку за їх рекомендацією, ціна виявляється нижче, ніж у звичайних магазинах, при цьому продуктивність і функціональність на порядок вище. А різницю ви можете витратити на установку ліцензійного ПЗ і якісну настройку, щоб користування новим девайсом стало ще більш приємним і захоплюючим.
Крім того, варто відзначити, що геймерський ноутбук коштує недешево. І часто з цієї причини його покупка відкладається. Насправді, якщо скористатися послугою “Скупка б / у комп’ютерної техніки“, то витрати виявляться істотно нижче. Наші експерти оцінюють стару техніку за ринковою ціною, тому вона завжди буде вищою, ніж в інших місцях.
Якщо трапиться поламання, досвідчені майстри виїжджають на виклик максимально швидко. Вони здійснюють необхідну допомогу, не боячись найскладніших випадків. Зателефонуйте в “Техпідтримку” в будь-який день тижня. Ви скористаєтеся якісною послугою за адекватною вартістю, а відмінний сервіс приємно здивує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 × = дев'ять