Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

У зв’язку з великою популярністю видобутку криптовалюта звернення в сервіс стають все більш частими. Причина криється в необхідності ремонту відеокарти. Чому так трапляється? Які найпоширеніші види ремонту існують? Обговоримо ці питання в статті.

Ремонт відеокарти після майнінгу

Що відбувається з відеокартою

Причина обговорюваної проблеми очевидна. Майнінг змушує відеокарту працювати, буквально кажучи, на знос. Процес продуктивної експлуатації неможливий без наявності наступних факторів:

 • високі температурні показники;
 • максимальні частоти;
 • збільшений таймінг пам’яті;
 • розгін графічного процесора.

Швидкий знос відбувається в будь-якому випадку. Не рятують ні іменитий виробник, ні висока якість. Навіть найкращі комплектуючі безсилі. Робочі ресурси неминуче падають через регулярного цілодобового Майнінг в будні і вихідні дні. Цього ніяк не уникнути.

Відеочіп і чіпи відеопам’яті

У першому випадку усунення поламання виллється в чималу суму грошей, що особливо невигідно для власників бюджетних варіантів відеокарт. Краще придбати інший компонент, через те, що вартість ремонту приблизно дорівнює його ж ціні.

Трапляється, що цілісність відеочіпа не викликає ніяких сумнівів, але зате виникає проблема наявності битих чіпів. Як це проявляється? Зображення передається некоректно, з’являються квадратики, смуги. Досвідчені фахівці допоможуть точно визначити, що саме сталося і підкажуть, чи врятує ремонт.

Електроніка та конденсатори

Високі температури згубно впливають на стан електронних компонентів, кріплення яких здійснюється методом пайки. Вони починають відколюватися, окислюватися, тріскатися. Конденсатори також страждають. Їх властивості значно слабшають. Елементи буквально висихають. Це дуже небезпечно, через те, що загрожує вибухом.

Пил і майнінг

Ще одна часта проблема-недотримання умов експлуатації комп’ютерної техніки, особливо якщо вона використовується для майнінгу. Головне з них — чистота. Комп’ютер повинен розташовуватися в чистому, максимально захищеному від пилу приміщенні, при цьому обов’язкове щоденне вологе прибирання.
Крім того, профілактична чистка від пилу повинна проводитися щомісяця. Краще довірити роботу фахівцям. Оскільки самостійно, без досвіду і спеціального інструменту навряд чи вийде видалити пил і забруднення повністю. Крім чищення також необхідно змащувати всі рухомі частини системи та міняти термопасту. Без дотримання цих правил, приваблива можливість отримувати заповітну криптовалюту обернеться вкрай збитковим заходом.

Система охолодження і пробої ланцюгів живлення

Сильно страждають кулери, а також підшипники. Вентилятори змушені працювати надто інтенсивно, що є неминучістю. Важливо вчасно усунути дану неполадку. Тільки так можна уникнути серйозних витрат на ремонт інших важливих компонентів, які починають серйозно страждати через несправність вентилятора.

Рівень живильних напруг регулярно змінюється. Виною тому імпульсні перешкоди. З плином часу виникають проблеми з ланцюгами харчування. Їх пробої – практично неминуче явище. При виникненні всіх проблем, про які говорилося вище, важливо відразу ж звертатися до перевіреного майстра. Настільки серйозні поламання завжди потребують професійного підходу.

Хто допоможе усунути несправність

Оскільки відеокарта при майнінгу відчуває сильні навантаження, ймовірність зіткнутися з описаними поламаннями надзвичайно велика. Клієнти “Техпідтримки” можуть сміливо розраховувати на грамотну кваліфіковану допомогу досвідчених співробітників. Звертаючись в компанію, Вам гарантовані наступні переваги.

 1. Професійні послуги будь-якої складності. У списку є найрізноманітніші види допомоги для техніки.
 2. Доступна послуга скупки б/у гаджетів на вигідних умовах, у випадках коли техніка безнадійна застаріла або зіпсована.
 3. Тут збирають комп’ютери на замовлення, виходячи з ваших індивідуальних потреб і цілей використання.
 4. Кращий сервіс і ввічливі співробітники. При необхідності можна скористатися консультацією досвідчених фахівців через телефон абсолютно безкоштовно.
 5. Мінімальні ціни при максимальному рівні якості.
  Досвідчені фахівці в штаті, які пройшли належну підготовку. Їх вміння і знання завжди чітко контролюються і перевіряються.
 6. Можливість виїзду в будь-який район Києва і робота в межах Київської області. Виклик не оплачується.
 7. Зручний графік. Перерви та вихідні – це точно не про “Техпідтримку”.

Пам’ятайте, що найчастіше набагато легше попередити будь-яку проблему, ніж її усунути. Обов’язково звертайтеся до перевірених майстрів “Техпідтримки” не тільки в разі виникнення поламання, але і з профілактичними та діагностичними цілями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 × = тридцять шість