Роутери виробника TP-Link мають попит серед покупців. Вони відрізняються відмінними технічними показниками, тривалим терміном експлуатації. Однак, коли справа доходить до підключення та налаштування успішної роботи, багато хто з них не знають, з чого почати. Далі вивчимо правильний алгоритм дій.

1 етап: підключення
Процес починається з вибору місця розташування пристрою. Вам повинно бути зручно добиратися до нього при необхідності. Але обов’язково врахуйте, що не можна встановлювати роутер поруч з приладами, підключеними до електричної мережі.
Щоб не створювати перешкоди для успішного отримання сигналу мережі, не потрібно ставити роутер близько дзеркальних поверхонь. Оптимальне місце знаходження – підвісна полиця або досить висока шафа.
Краще встановити маршрутизатор в центральній частині будинку або квартири. Так сигнал буде подаватися з однаковою силою, в якій би кімнаті ви не знаходилися. Якщо величина площі будинку велика, подбайте про придбання двох пристроїв. Тільки це допоможе домогтися гарної сили сигналу.
Етап 2: озбройтеся важливими відомостями
Для настройки роботи роутера TP-Link вам буде потрібно деяка інформація. Без її наявності нічого зробити не вийде. Ось що саме мається на увазі.
- Пароль і логін. Зазначені дані розміщуються на етикетці, яку можна знайти на самому корпусі пристрою. Найчастіше це: “admin”. Слово використовується в обох графах.
- IP-адреса роутера. Інформація також прописується на пристрої.
- Дані від провайдера. Їх дізнаються зі спеціального договору. Сюди входять: тип підключення, IP-адреса, шлюз, маска підмережі.
Озброївшись інформацією, можна спокійно переходити далі.
Етап 3: Підключення
Необхідно під’єднати блок живлення роутера в розетку, попередньо приєднавши другий кінець шнура в відповідний роз’єм. Його можна знайти на самому пристрої.
Якщо все зроблено правильно, ви побачите, що індикатори стану загорілися. Далі приступайте до підключення Інтернет-проводу. Його потрібно вставити в порт WAN. Інша можлива назва – Internet.
Наступною дією буде під’єднання мережевого кабелю. Для втілення цієї мети слід скористатися входом типу LAN.
Етап 4: безпосередньо налаштування
В першу чергу потрібно увійти в будь-який браузер на ПК або ноутбуці. Робота відбувається з адресним рядком. Важливо не переплутати її з пошуковою.
Необхідно ввести адресу IP, вказану на наклейці. Його ви повинні були знайти раніше, вивчивши інформацію на корпусі. Перед вами відкриється авторизаційне вікно, у відповідні рядки якого слід вписати пароль і логін. Якщо всі дії успішні, вам буде доступно меню роутера.
Знайдіть функцію швидкого налаштування. У вікнах що спливають слід вказати тип підключення і всі необхідні дані, надані вашим провайдером.
Що стосується здійснення налаштування через бездротову мережу, тут потрібно буде вказати інформацію по вашому регіону, вибравши режим змішаного типу. Канал і ширина встановлюються автоматично. Важливо також придумати власний надійний пароль. З його допомогою відбувається підключення інших пристроїв до вашої точки доступу.
Бажано змінити стандартні логін і пароль, зазначені виробником на етикетці. Це робиться дуже просто. Потрібно лише зайти в Головне меню, використовуючи старі дані. Потім слід відкрити Системні інструменти і вибрати пункт “Пароль”. Записавши попередні відомості, залишиться лише придумати і успішно зберегти нові.
Сучасні моделі роутерів виробника TP-Link мають чималу кількість корисних функцій. Якщо є бажання, їх також можна налаштувати. Наприклад, великою популярністю користується можливість батьківського контролю. Більш детальне вивчення питання можливо шляхом звернення до офіційної інструкції.
Що робити, якщо невдача застала зненацька
Компанія “Техпідтримка” допоможе під’єднати та налаштувати роутер будь-якого виробника. Досвідчені фахівці працюють в межах Києва та області. Майстер приїжджає безкоштовно. Оплачується лише якісно надана послуга, а не просто виклик, консультація та діагностика.
У “Техпідтримці” працюють справжні професіонали своєї справи, які не знають, що таке глобальні невирішувані проблеми. Високий рівень кваліфікації дозволяє кожному з них успішно справлятися з різними завданнями.
Ви хочете, щоб техніка працювала довго і справно? Телефонуйте в “техпідтримку”. Тут ремонтують ноутбуки, комп’ютери, принтери, ксерокси, Монітори якісно і швидко будь-який день тижня.