Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Ваш ноутбук став несподівано вимикатися без видимих причин? Так відбувається регулярно? Потрібно негайно з’ясувати точну причину і розв’язувати проблему, як можна швидше, адже це не є норма.

Що робити, якщо ноутбук сам вимикається

Засмічення пилом

Якщо ви не є постійним гостем майстерні з метою проведення періодичної чистки, цей факт однозначно може виступити причиною виключення. Проблема викликає засмічення не тільки самої охолоджувальної системи, але і відеокарти, центрального процесора.

Спочатку відбувається порушення нормальної циркуляції повітря. Ви все частіше чуєте, як сильно шумить вентилятор. Потім стикаєтеся з підвищенням температури, частими гальмуваннями в ході роботи. Фінал: мимовільне відключення.

Спосіб розв’язання проблеми очевидний. Звернення до фахівця за допомогою. Він належним чином зробить чистку від бруду і пилу. Якщо необхідно, майстер здійснить заміну термопасти. Неприємність повинна відразу ж піти.

Перегрів

Однією з причин перегріву, як було сказано вище, є некоректна робота системи охолодження. Але це не єдина причина. Температура ноутбука значно зростає при наданні сильних навантажень на пристрій. Вимкнення гаджета обумовлено спрацьовуванням апаратного контролю. Так відбувається з наступних причин.

  1. Спроб розгону роботи. Особливо, якщо це роблять на постійній основі. Бажаючи змінити параметри процесора і відеокарти, Ви шкодите справній роботі системи. Ноутбук не слід піддавати таким діям в принципі.
  2. Надання надмірного навантаження на гаджет. Часто проблема стосується геймерів. Варто враховувати, що для активних ігор існують спеціальні моделі пристроїв. Інші ж просто не справляються з високими навантаженнями без втрати нормальної працездатності.
  3. Особливостей конструкції. Окремі моделі гаджетів мають специфічну конструкцію корпусу і нестандартне розташування внутрішніх елементів. Згадані нюанси тягнуть за собою перегрів і постійні відключення.

Мінімізувати ризик виникнення проблеми можна шляхом покупки спеціальної охолоджувальної підставки. Якщо підтверджується повний вихід з ладу охолоджувальної системи (не тільки потреба в чищенні), проводиться її заміна на нову.

Вірусні атаки

Чому віруси здатні викликати відключення ноутбука? Окремі різновиди надають значне навантаження на його ресурси. Це служить причиною перегріву і подальшого виключення.

Як перевірити? Для початку слід відкрити диспетчер завдань. Потім потрібно вивчити показники навантаження процесора. Якщо вони високі, запустіть сканування на наявність вірусів за допомогою захисного ПЗ, встановленого на ноутбуці. При виявленні потенційних загроз необхідно провести їх видалення і лікування заражених файлів (якщо потрібно).

Несправність батареї

Ви не помічаєте, що ноутбук відчутно перегрівається, але проблема відключення все-таки є? Спробуйте попрацювати від електричної мережі. Якщо гаджет більше не вимикається, значить справа в самому акумуляторі.

Даний елемент не відрізняється тривалим експлуатаційним терміном. Його успішна робота закінчується приблизно через 2 роки. Далі залишиться тільки зробити заміну батареї та спокійно користуватися ноутбуком далі.

Хто допоможе відремонтувати техніку

Якщо проблема виключення ноутбука застала вас зненацька і вирішити її самостійно не вдалося, скористайтеся допомогою досвідчених професіоналів компанії “Техпідтримка”. Вони швидко і точно з’ясують, що спровокувало виникнення неприємності. Фахівці повернуть колишню працездатність настільки оперативно, наскільки це можливо.

“Техпідтримка” ремонтує і налаштовує різні види техніки, не тільки ноутбуки. Допомога будь — якого рівня складності — головний слоган діяльності компанії. Прийнятні ціни не вдарять по гаманцю занадто сильно. Майстри не беруть гроші за факт виїзду в межах столиці та області.

Телефонуйте в “Техпідтримку” в будь-який день тижня, включаючи вихідні дні. Ви отримаєте гарантовано якісну послугу та не переплатите ні копійки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 × дев'ять =