Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Установка Windows з флешки через Bios – зручний спосіб повернути системі нормальну працездатність. Однак не всі користувачі знають, як це робити правильно. У статті розглянемо завдання установки в подробицях.

Як встановити Віндовс з флешки через БІОС на ноутбуці

Аргументи на користь вибору флешки

Чому слід проводити установку саме з флешки? Це дуже зручно і сучасно. Даний спосіб значно прискорює процес. Але враховуйте, що USB-флеш повинна мати вільну місткість, рівну 8 Гб і більше.

Установка з диска для багатьох користувачів неможлива через те, що DVD/CD приводи сьогодні є не в кожній моделі ноутбука. Власники деяких пристроїв стикаються з проблемою його поламання. Тут приходить на допомогу компактна флешка.

Початок процесу

Перший важливий момент-необхідність створення завантажувальної флешки. Саме на ній знаходяться настановні файли ОС. Де їх взяти? Необхідно завантажити образ з потрібною версією системи в Інтернеті. Також слід завантажити одну із зазначених програм: Rufus, Ultralso. Утиліта допоможе записати файли на USB-флеш. Встановивши додаток, ви зробите її завантажувальною.

Процес зазвичай не викликає ніяких складнощів. Достатньо лише вибирати відповідні пункти у спливних вікнах. Врахуйте, що особисті дані, які раніше зберігалися на флешці, будуть безповоротно видалені. Якщо вони для вас цінні, завчасно перенесіть їх на інший носій.

Робота з Bios

Коли ви все зробите, як сказано в пункті вище, зайдіть в Bios. Має бути робота з пріоритетом завантаження. Для цього необхідно знайти відповідну вкладку. Перед вами відкриється список доступних пристроїв. Уважно вивчивши перелік, слід знайти флешку. Її потрібно поставити на перше місце. Дія здійснюється шляхом натискання декількох кнопок.

Задані Налаштування потрібно обов’язково зберегти, а потім запустити процес перезавантаження ноутбука. Після того, як гаджет заново включиться, повинна початися завантаження установки нової версії ОС.

Фінальний етап

На екрані з’явиться установче вікно. Користувачеві пропонується вибрати відповідну мову, часовий формат, розкладку. Також обов’язково слід прийняти умови ліцензійної угоди.

Що стосується типу установки, то потрібно зупинитися на вибірковому. Далі локальний диск C потрібно призначити відповідним для установки Windows.

При надходженні запиту на введення ключа активації натисніть:”пізніше”. Параметри можна задати такі, які рекомендовані системою. Введення імені облікового запису означає успішне закінчення процесу.

Тепер залишається завантажити пакет драйверів, необхідних для нормальної роботи, а також важливі програми, якими ви будете користуватися регулярно.

Чи завжди все так легко?

Описані дії виглядають просто тільки на перший погляд. На практиці велика ймовірність невдачі. Для того, щоб не нашкодити справній роботі техніки, варто звернутися до професіоналів. Ви знайдете їх в “Техпідтримці”. Тут не з чуток знають, що таке висока якість послуг, що надаються. Ось ТОП-5 переваг звернення в компанію.

  1. Швидка швидкість вирішення завдання.
  2. Кваліфіковані співробітники.
  3. Розумні ціни.
  4. Відмінний сервіс.
  5. Зручний графік роботи.

Фахівці “Техпідтримки” легко справляються не тільки з установкою Windows. Вони щодня стикаються з різними видами ремонту техніки. Однак всім клієнтам гарантуються успішні результати в короткі терміни. Компанія працює в межах Києва та області без вихідних.

Більше не доведеться шукати перевіреного майстра, здатного приїхати в будь-який день тижня, для надання якісної послуги за адекватною ціною. У компанії “Техпідтримка” завжди готові і раді допомогти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири − 2 =