Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Бездротове підключення Wi-Fi дозволяє вільно користуватися перевагами спілкування в мережі Інтернет. Саме цей тип з’єднання все частіше вважають за краще встановлювати сьогодні. Багато стикаються з необхідністю самостійного підключення і настройки. Розглянемо, як все це зробити правильно.

Як встановити будинку вай фай

Вибір місця розташування і порядок приєднання

Щоб подача сигналу мережі здійснювалася максимально якісно, слід приділити особливу увагу грамотному розміщенню роутера. Найбільш оптимальним рішенням є установка в центральній частині будинку або квартири. Це допоможе користуватися Інтернетом, перебуваючи в будь-якій кімнаті. Якість сигналу страждати не буде.

Ще один важливий момент-висота розташування. Роутер краще поставити, як можна вище. Наприклад, на шафу або полицю. Чому? Так пристрій подає сигнал, не стикаючись з будь-якими перешкодами. Сама зона його вдалої подачі значно розширюється.

Обов’язково врахуйте, що пристосування не можна розміщувати:

  • біля дзеркальних покриттів, щоб не блокувався сигнал, відбиваючись (в буквальному сенсі слова);
  • на холодильнику і / або близько мікрохвильової печі (електромагнітне випромінювання – одне з головних табу);
  • біля радіо і телефонів.

У будинку з великою площею найімовірніше не вдасться обійтися без установки двох Wi-Fi роутерів одночасно. Краще подбати про це заздалегідь.

Для того, щоб підготувати пристрій до роботи, необхідно вставити кабель провайдера в спеціальний роз’єм під назвою “WAN”. Далі потрібно під’єднати мережевий кабель до роутера. Це відбувається за допомогою порту “LAN”. Попередньо не забудьте під’єднати роутер до електричної мережі. Після того, як ви побачили, що пристосування успішно завантажилося, індикатори почали активно блимати, слід перейти до налаштування успішного функціонування.

Налаштування

Необхідно вписати в рядок браузера IP-адреса роутера. Як його впізнати? Потрібно уважно оглянути сам пристрій і додається до нього інструкцію. Найчастіше інформація є на наклейці, яка розташовується на корпусі.

Далі надійде системний запит на пароль і логін. Зазвичай це стандартне слово в обох випадках – “admin”. Тепер вам доступно вікно налаштування.

У параметрах слід вказати мережеве ім’я, яке ви придумуєте самостійно. Також потрібно вписати Регіон, позначити стандарт. Канал необхідно встановити автоматично.

Наступний крок-забезпечення захисту мережі. При цьому потрібно вказати тип шифрування даних і придумати спеціальний пароль.

Ще потрібно обов’язково налагодити підключення WAN. У деяких випадках процес відбувається автоматично відразу після введення певних даних від інтернет-провайдера. Але можливо доведеться зайти у відповідний пункт меню налаштувань роутера. Там необхідно вказати тип з’єднання, а також такі параметри мережі, як:

  • IP-адреса;
  • маска підмережі;
  • основний шлюз.

Вже після успішного збереження налаштувань з подальшим перезавантаженням можна почати користуватися Інтернетом.

Щось пішло не так, як треба

Ви не змогли впоратися з підключенням або налаштуванням основних параметрів? Можливо вам не вдалося зробити ні те, ні інше. Не турбуйтеся. Зверніться до фахівців “Техпідтримки”. Компанія надає послуги ремонту, налаштування та діагностики техніки в межах Києва та області. Виїзд за вказаною адресою здійснюється повністю безкоштовно. Єдине, за що ви платите, – грамотна допомога професіонала.

У “Техпідтримці” працюють тільки досвідчені майстри, здатні впоратися з найскладнішим завданням. Вони швидко і якісно усунуть будь-яку неполадку так, що ви забудете про її існування. На всі послуги встановлені прийнятні ціни. Необґрунтоване підвищення вартості – це твердження точно не стосується “Техпідтримки”.

Телефонуйте для виклику майстра по одному із зазначених номерів телефонів. Він приїде в той час, який буде максимально зручно для вас, і в будь-який день тижня. Компанія працює без вихідних, тому що тут готові надати різні види екстреної допомоги тоді, коли клієнт дійсно її потребує.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ два = 9