Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Якщо принтер перестав друкувати нормально, це сильно ускладнює життя людини, яка регулярно стикається з необхідністю користування. Однією з можливих проблем є блідість готового тексту на аркуші. Існує кілька пояснень того, чому так відбувається. Їх і обговоримо в статті, а також дізнаємося, які дії слід зробити, щоб усунути проблему.

Порожній або несправний картридж

Порожній картридж — найшкідливіша причина поганого друку. І вирішити її зовсім не складно. Потрібно тільки здійснити заправку — і неприємність відразу ж зникає.

Що зламалося, якщо принтер блідо друкує

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Також іноді слід виконати певні дії, щоб переконатися в тому, що рівень тренера не знизився до критичного мінімуму. Слід обережно струсити сам картридж. Потім його необхідно встановити на своє місце. При наступній спробі друку ніяких проблем виникнути не повинно.
Якщо картридж засихає, це служить серйозною перешкодою для нормального надходження фарби. Як зрозуміти, що причина криється саме в цьому? Досить просто доторкнутися до дюз паперовою серветкою, акуратно придавлюючи. Не побачили, що залишився слід, довжина якого приблизно дорівнює величині друкарської головки? Це підтверджує факт засихання дюз. Якщо ж ви помітили протилежне явище, тоді справа в самому витратнику. Не обійтися без заправки або прочищення. Що саме потрібно зробити, в змозі вирішити тільки майстер після проведення повноцінної діагностики обладнання.

Функція економного друку

Зайшовши в налаштування принтера, можна з’ясувати, чи не встановлені такі показники, які здатні значно знижувати якість готового результату. Режим економії націлений на:

 • найбільш оптимальний розподіл залишку фарби;
 • збільшення тривалості терміну служби картриджа.

На перший погляд виконувані функції досить корисні, але на практиці це не відповідає дійсності. Особливо, коли запас тонера прагне до мінімального показника. В результаті маємо справу з тьмяним друком документів. Якість різко погіршується.
Краще деактивувати цю функцію, щоб проблема не застала вас зненацька. Перевірити, чи включена вона на вашій техніці, зовсім не складно.
Порядок дій наступний.

 1. Зайти в “Панель управління”.
 2. Відкрити меню “Пристрої та принтери”.
 3. Уважно вивчити дані наявних пунктів.
 4. При необхідності слід задати інші значення, що має позитивно вплинути на якість друку.

Ніяких змін не відбулося? Йдемо далі.

Магнітний вал

Даний елемент може потребувати або в повній заміні, або в ремонті. В останньому випадку виникає необхідність встановити нову оболонку.
Рано чи пізно магнітний вал приходить в непридатність. Його поверхня сильно засмічується фарбою. З забрудненнями впоратися досить легко. Їх видаляють за допомогою процедури очищення, яка проводиться майстром завжди дуже акуратно.
Будь-який різкий рух здатне серйозно пошкодити поверхню. Для чищення використовується спеціальний розчинник.

Дозувальне лезо

Цей компонент виходить з ладу з банальної причини – тривалий термін експлуатації. Що з ним відбувається? Тонер піддається пресуванню, що тягне за собою його накопичення на поверхні дозувального леза. Помітний виразний слід у вигляді смужки, яка перешкоджає нормальному тертю в ході процесу друку. Вона не дозволяє дозувальному лезу якісно функціонувати.
Ключ до розв’язання проблеми: проведення належного очищення. Існує кілька варіантів розвитку подій.

 1. Взяти суху тканину і пройтися по наростах.
 2. Скористатися серветкою, змоченою в дистильованій воді.
 3. Провести обробку за допомогою речовини-розчинника, якщо жоден із зазначених способів не подіяв.
 4. Здійснити повну заміну.

Останній варіант виручить тоді, коли всі необхідні для очищення дії були виконані, на жаль, абсолютно безрезультатно.

Не допомогло? Вихід є

Компанія “Техпідтримка” врятує ваш принтер. Майстри здійснюють виїзд за обумовленим з вами адресою, не стягуючи оплату за виклик і проведення діагностики. Вони діють швидко і професійно, тому легко справляються з усуненням причини несправності принтерів будь-яких моделей від різних виробників.

 1. Фахівці компанії допоможуть встановити та налаштувати пристрій так, щоб його робота радувала вас протягом усього експлуатаційного терміну. А завдяки “Техпідтримці”, він точно буде тривалим.
 2. Професіонали також відмінно справляються з ремонтом ноутбуків, комп’ютерів, телевізорів і моніторів.
 3. Звертаючись сюди ви анітрохи не ризикуєте “життям” техніки, чого не можна сказати про самостійне обслуговування.

Чому професійний підхід до справи — завжди правильне рішення

Будь-які дії користувача, який не має достатнього досвіду, можуть призводити до виникнення супутніх проблем. У деяких випадках мова йде навіть про повний вихід з ладу, що дуже сумно.

“Техпідтримка” стоїть на сторожі вашого спокою і збереження працездатності техніки.

Послуги кваліфікованих майстрів з великим досвідом діяльності у відповідній сфері коштують недорого, зате які переваги гарантують. Телефонуйте в “Техпідтримку” в будні й вихідні. Вас тут вже чекають і знаходяться в повній бойовій готовності надати допомогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


чотири − 2 =