Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Сьогодні мало хто може уявити собі життя без комп’ютера. Це диво інженерної думки заполонило практично кожен куточок планети. Ви користуєтеся ПК вдома, дивитесь на ньому фільми, граєте, працюєте і замінюєте їм масу вільного часу. На жаль, немає нічого вічного і комп’ютери необхідно регулярно обслуговувати, а також ремонтувати або удосконалити. Саме тому ремонт комп’ютера на Позняках замовляють регулярно в нашій компанії.

Види пошкоджень домашнього, ігрового або офісного ПК

Фахівці компанії “ТехПідтримка” запевняють – не важливо, яким комп’ютером ви користуєтеся, які в ньому комплектуючі і де він знаходиться. Пошкодження часто відбуваються через закінчення “терміну придатності” компонентів або неправильного використання комп’ютера. При цьому, сама складність пошкоджень та його усунення можуть бути абсолютно різними у кожному окремому випадку. Найчастіше ремонт комп’ютера на Позняках замовляють з наступних причин:

  • ПК перестав запускатися або перезавантажується під час роботи;
  • комп’ютер став видавати дивні звуки, чутний легкий запах паленого пластика і т. п.
  • стали помітними збої системи або ПК не справляється з необхідними завданнями;
  • деякі деталі під час інтенсивного використання сильно нагріваються;
  • вимагається замінити комплектуючі на продуктивніші.

Ці та деякі інші причини є приводом для виклику майстра додому або звернення користувача в офіс компанії. Не варто перейматися, навіть при серйозних ушкодженнях і пошкодженнях завжди є шанс швидко відремонтувати техніку, шляхом очищення системного накопичувача або деталей. Рідше може знадобитися заміна компонентів на аналогічні або досконаліші.

Ціна ремонту комп’ютера на Позняках

Наші фахівці завжди готові надати всю необхідну інформацію клієнтові, але відповісти на питання стосовно вартості ремонту неможливо без попередньої діагностики. Навіть однакові на вигляд проблеми можуть мати абсолютно різні причини, навіть на двох ПК одного користувача. Саме з цієї причини компанія “ТехПідтримка” рекомендує кожному звертатися до наших консультантів за номером телефону, вказаному на сайті.

Будьте впевнені, що наші фахівці проведуть повну діагностику вашого комп’ютера і відразу ж повідомлять про результати тестування. При серйозному пошкодженні ми завжди можемо запропонувати декілька шляхів усунення проблеми, які будуть для вас більш прийнятними за вартістю. Ремонт комп’ютера на Позняках тепер не проблема, адже над усуненням будь-яких проблем тепер працюють фахівці нашої компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


8 + три =