Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Сучасні телевізори з можливістю підключення до інтернету – остання з актуальних технологічних новинок, яка все частіше з’являється у будинках користувачів. Незважаючи на досить високу вартість, функціональність і практичність відіграють важливу роль та істотно знижують цей недолік. Але не кожен користувач розуміє, що щоб користуватися цим дивом сучасної техніки, знадобиться налаштування смарт-тв, яку і пропонує своїм клієнтам майстри компанії “ТехПідтримка” в Києві.

Чи можливо налаштувати смарт-тв самостійно?

Кожен майстер налаштування смарт-тв з упевненістю скаже, що налаштувати телевізор зможе кожен користувач без сторонньої допомоги. Для цього вам потрібно буде вивчити масу інформації в інтернеті, вивчити керівництво і розібратися в технічних тонкощах подібних пристроїв. Основна проблема налаштування в тому, що кожен виробник вносить свої особливості в програмне забезпечення. Для правильного налаштування вам буде потрібно:

  • Підключити телевізор до Wi – Fi.
  • Налаштувати приймач і перевірити коннект до телевізора.
  • Завантажити спеціальне застосування з офіційного сайту. Важливо, вибрати правильну марку телевізора і прошивки, інакше, ви не зможете налаштувати всі функції, обіцяні виробником.
  • Перенести всі віджети на головний екран, провести інші налаштування для швидкого доступу до функції смарт-тв.

Якщо хоч один з перерахованих пунктів буде виконаний невірно, ви можете не лише не налаштувати телевізор, але й істотно ускладнити завдання спеціалісту. Набагато простіше відразу звернутися в нашу компанію і замовити послугу налаштування смарт-тв в Києві.

Професійне налаштування смарт-тв

В компанії “ТехПідтримка” кожен спеціаліст, який налаштовує смарт – тв, гарантує вам швидку і професійну допомогу. Крім підключення телевізора до інтернету, налаштування необхідного програмного забезпечення і виведення віджетів для легкості користування, буде обов’язково проведено персональне налаштування вашої техніки в інтересах та перевагах власника.

Налаштування смарт-тв дозволить з комфортом проводити вільний час перед телевізором, насолоджуватися улюбленими фільмами, передачами і мультфільмами. Наші фахівці хочуть застерегти кожного щасливого власника новенького телевізора, з можливістю підключення до глобальної мережі – не намагайтеся самостійно налаштувати ТБ, якщо ви не вивчили заздалегідь усі тонкощі. Врахуйте, що кожна окрема модель налаштовується по різному, тому єдиного мануала просто не існує. Дзвоніть в компанію “ТехПідтримка”, і вже через кілька годин ви гарантовано насолоджуватиметесь відмінною якістю телепередач.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


сім + = 10