Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Кожен користувач ПК рано чи пізно стикається з необхідністю ремонту або налаштуванням свого комп’ютера. У більшості випадків звертаються в компанію “ТехПідтримка” з незначними проблемами, для очищення або налаштування техніки. Але в деяких випадках ремонт стає більш витратним, адже неправильна експлуатація досить часто призводить до “відвала” життєво важливих компонентів, які не підлягають ремонту. Вимога заміни комплектуючих зобов’язує користувача звертатися до фахівців, тому ремонт комп’ютерів на Троєщині все частіше виконують фахівці нашої компанії.

Що може зламатися в комп’ютері?

Залежно від складності ушкоджень, може знадобитися повна або часткова заміна деяких компонентів системи. Якщо пошкодження вашого ПК фізичне, а не програмне, ми пропонуємо первинну діагностику, щоб визначити який з компонентів вийшов з ладу. Будь-який стаціонарний комп’ютер складається з наступних елементів:

Материнська плата. При нормальній роботі системи цей компонент може експлуатуватися десятиліттями. Сучасні сокети розраховані на серйозні навантаження і причиною пошкодження може стати перепад напруги, перегрівання або фізична поломка.

Процесор. Створюється шляхом проектування мікроскопічних електронних схем на кремнієву пластину. Якщо ви звичайний користувач і не займаєтеся довільним підняттям частоти, пошкодження практично неможливе.

Оперативна пам’ять. Найчастіше планки оперативної пам’яті страждають через високу температуру всередині корпусу або різких перепадів температури. Оперативна пам’ять замінюється нашими фахівцями за лічені хвилини, шляхом заміни старих модулів новими.

Внутрішній накопичувач. HDD, SSD і SHDD мають терміни придатності, які вимірюються кількістю записів повного циклу. Термін життя накопичувача продовжується, якщо ви регулярно звертаєтеся в “ТехПідтримку” для профілактики пошкоджень та засмічення.

Блок живлення. Перший бар’єр на ланцюгу живлення, який переймає на себе удар від нестабільності подання струму. Заміна БЖ відбувається шляхом перепаювання конденсаторів або заміни пристрою.

Відеокарта. Використовується не в усіх персональних комп’ютерах, але теж може стати причиною ушкоджень через перегрівання або здуття конденсаторів.

Ремонт комп’ютерів на масиві Троєщина, нашими фахівцями, проводиться тільки після виявлення причини несправності. Спершу необхідно усунути причину. Досить часто цією причиною стає висока температура всередині корпусу. Несправні вентилятори обдування, неправильно побудований повітряний потік, пил і подібні проблеми часто стають причиною виходу з ладу компонентів. Щоб уникнути несправності вашого ПК слід звертатися до майстрів для проходження обов’язкового очищення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 − = сім