Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Якщо у вас несправна клавіатура на ноутбуці, не спішіть купувати нову техніку. Спробуйте вирішити проблему ремонтом клавіатури.

Перевірка налаштувань клавіатури

Перш за все, перевірте, чи правильно налаштована клавіатура в операційній системі. Можливо, використовується не вірна мова введення, або деякі клавіші заблоковані.

Очистка клавіатури

Часто проблема з клавіатурою може виникнути через накопичення пилу та бруду під клавішами. Для ремонту клавіатури достатньо від’єднати її від материнської плати та очистити від забруднень, використовуючи пилосос або попілець. Зверніть увагу, щоб не пошкодити кріплення клавіш під час чищення.

Заміна клавіш або клавіатури

Якщо окремі клавіші на клавіатурі не працюють, їх можна замінити. Вартість заміни клавіш залежить від виробника та моделі. Якщо ж вся клавіатура вийшла з ладу, необхідна її повна заміна. Ціна на ремонт клавіатури ноутбука може коливатися від 300 до 1000 гривень, залежно від складності ремонту та вартості запчастин.

Зверніть увагу, що ремонт клавіатури ноутбука проводиться кваліфікованими фахівцями.

Щоб уникнути пошкоджень клавіатури ноутбука, не рекомендується самостійно проводити ремонт.

Як вибрати фахівців для ремонту клавіатури ноутбука?

Перед тим, як довірити свій ноутбук в руки фахівця, рекомендується оцінити рівень його професіоналізму та досвід роботи в даній сфері. Це допоможе уникнути подальших проблем та зберегти ваші кошти.

Рекомендуємо звернутися до сервісного центру, який надає гарантію якості та приймає на себе відповідальність за свої послуги.

Що можна зробити для попередження поломки клавіатури?

Для того, щоб ваша клавіатура не вийшла з ладу, рекомендується вчасно очищати її від бруду та постійно слідкувати за роботою клавіш. Крім того, не залишайте свій ноутбук під прямим сонячним промінням або в гарячих умовах, щоб уникнути перегріву техніки та пошкодження компонентів.

Найкращим рішенням є здійснювати профілактичний огляд та очищення вашого ноутбука в спеціалізованому сервісному центрі раз на шість місяців. Це допоможе зберегти рівень продуктивності вашого пристрою на максимальному рівні та продовжити термін його експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 6 = чотирнадцять