Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

“Техпідтримка” – професійний сервісний центр з ремонту ноутбуків. Надаємо широкий спектр послуг з діагностики, ремонту та обслуговування ноутбуків будь-яких брендів та моделей.

Наші майстри здійснюють ремонт будь-якої складності – заміна деталей, ремонт материнських плат, відновлення корпусу та ін. Ми користуємося сучасним обладнанням та оригінальними комплектуючими.

Пропонуємо як гарантійний, так і післягарантійний ремонт ноутбуків за доступними цінами. Наші клієнти завжди задоволені якістю наших послуг та оперативністю роботи.

Звертайтесь до нас, якщо виникли будь-які проблеми з вашим ноутбуком – ми допоможемо вам швидко та якісно їх вирішити!

Наші фахівці мають багатий досвід в ремонті ноутбуків різної складності. Вони знають всі нюанси ремонту і готові допомогти вам у будь-який момент.

Переваги “Техпідтримка”:

 • Досвідчені майстри з високою кваліфікацією
 • Використання оригінальних комплектуючих та сучасного обладнання
 • Широкий спектр послуг, включаючи діагностику, ремонт та обслуговування
 • Гарантія на ремонтні роботи і встановлені деталі
 • Оперативна робота та доступні ціни

Ми знайомі з усіма популярними брендами ноутбуків, такими як Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Toshiba та інші. Наші спеціалісти завжди дбають про ваш ноутбук як про власний, тому ви можете бути впевнені у якості наших послуг.

Послуги, які ми надаємо:

 • Діагностика та виявлення причин несправностей
 • Заміна дефектних компонентів (повітряний охолоджувач, жорсткий диск, матриця, клавіатура, акумулятор та інші)
 • Ремонт материнської плати
 • Відновлення корпусу та ін. послуги

Якщо ваш ноутбук не працює так, як має, не промовчте про це! Зв’яжіться з нами вже сьогодні і наші експерти зроблять усе можливе, щоб відновити його працездатність.

Як замовити ремонт?

Щоб замовити ремонт ноутбука у нашій компанії, вам потрібно звернутися до нас за допомогою одного з наших контактних номерів. Ми доступні для зв’язку за будь-який час доби і готові допомогти вам у будь-який момент.

Після того, як ви зв’язалися з нами, наші фахівці проведуть діагностику вашого ноутбука, щоб виявити його проблему та підготувати звіт про ремонт.

Скільки часу займає ремонт ноутбука?

Час ремонту ноутбука залежить від типу його несправності. Зазвичай ремонт займає від 1 до 3 днів, але у більш складних випадках цей термін може збільшуватися. Ми завжди стараємося проводити ремонт якомога швидше, щоб ви могли повернутися до своїх звичних справ якнайшвидше.

Чому варто звернутися саме до нашої компанії?

 • Досвідчені майстри з високою кваліфікацією та багаторічним досвідом роботи
 • Використання оригінальних комплектуючих та сучасного обладнання
 • Гарантія на ремонтні роботи і встановлені деталі
 • Широкий спектр послуг, включаючи діагностику, ремонт та обслуговування
 • Оперативна робота та доступні ціни

Ми завжди пильно слідкуємо за новинами в галузі техніки і завжди вживаємо всіх можливих заходів для того, щоб забезпечити високу якість наших послуг. Наші фахівці мають великий досвід в ремонті ноутбуків і завжди готові допомогти вам у будь-який момент.

Скільки коштує ремонт ноутбука?

Вартість ремонту ноутбука залежить від типу несправності. При зверненні до наших фахівців Ви будете переконані в доступних цінах на всі види ремонтів. Наші ціни дуже конкурентні і ми стараємось зробити наші послуги доступними для кожного клієнта.

Не втрачайте часу, звертайтеся до наших фахівців зараз і отримуйте якісний ремонт ноутбука у найкоротший термін! Ми гарантуємо високу якість наших послуг і повне задоволення наших клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 − = два