Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Сервісний центр MSI “Техпідтримка” здійснює професійний ремонт пристроїв виробництва MSI. Висока якість виконання робіт гарантується наявністю висококваліфікованих майстрів і сучасного обладнання.

У центрі можна виконати ремонт наступної техніки:

  • ноутбуки;
  • комп’ютери;
  • монітори;
  • материнські плати;
  • відеокарти;
  • системи охолодження.

Крім того, ви можете отримати безкоштовну консультацію від фахівців щодо експлуатації техніки та її обслуговування. Також в центрі можна придбати оригінальні запчастини та комплектуючі для техніки MSI.

Сервісний центр “Техпідтримка” – це надійний партнер для власників техніки MSI у вирішенні будь-яких проблем з їх пристроями.

Послуги сервісного центру MSI “Техпідтримка”

Сервісний центр пропонує широкий спектр послуг з ремонту, обслуговування та діагностики техніки MSI. Досвідчені майстри з легкістю виконають якісний ремонт будь-якої складності, а також забезпечать чудову підтримку відносно налаштування і оптимізації вашого пристрою.

Ремонт ноутбуків MSI

Спеціалісти сервісного центру можуть виконати ремонт ноутбуків будь-якої серії. Майстри вирішать проблеми з апаратної і програмної частини, а також замінять пошкоджені комплектуючі. Усі роботи виконуються швидко і професійно.

Ремонт комп’ютерів MSI

Сервісний центр пропонує ремонт комп’ютерів MSI всіх серій та марок. Майстри виконають необхідну діагностику, встановлять драйвери та необхідне програмне забезпечення, замінують несправні деталі та забезпечать цілісність всіх даних на пристрої.

Ремонт моніторів MSI

Сервісний центр виконує ремонт моніторів MSI будь-якої моделі. Кваліфіковані майстри допоможуть уникнути проблем з підключенням, запуском пристрою та вдало вирішать будь-яку іншу проблему, що виникне при експлуатації монітора.

Ремонт материнських плат та відеокарт MSI

Техніка MSI, як правило, має високу продуктивність, проте іноді виникає необхідність ремонту материнської плати або відеокарти. Сервісний центр виконає необхідний ремонт будь-яких компонентів виробника, забезпечивши найвищу якість виконання.

Системи охолодження

У разі проблем з системою охолодження ноутбука або комп’ютера MSI, професійні майстри сервісного центру забезпечать вам ефективний ремонт. Майстри вирішать проблему з перегріванням та забезпечать оптимальні умови роботи вашого пристрою.

Висока якість обслуговування

Сервісний центр “Техпідтримка” гарантує високу якість обслуговування всіх клієнтів. Кожен клієнт отримує фаховий підхід та індивідуальний підхід до вирішення своїх проблем з технікою MSI. Ми пропонуємо доступні ціни та гарантію якості на всі виконані роботи. Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам в будь-який момент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


5 − чотири =