Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Початок нового 2020 року ознаменувався тим, що українські канали для всіх власників супутникових антен перестали бути доступними. Тепер, щоб дивитися їх, необхідно користуватися іншими способами. Що робити далі? З’ясуємо в статті.

Кодування супутника як дивитися українські канали у 2020 році

Залишити супутник

При цьому слід придбати нову модель ресивера. Її вартість дорівнює близько 1000 грн. До речі кажучи, допускається користування в оренду з щомісячною оплатою в розмірі 29 грн.
Перегляд стане доступним відразу після підключення спеціального пакета послуг. Ось два чинних варіанти:

  • XtraTV;
  • Viasat.

Вартість пакетів на один телевізор дорівнює від 69 грн. і вище. При необхідності підключення другого пристрою потрібно внесення доплати. Крім того, всі поточні розцінки можуть в будь-який момент змінитися.

Цифрове ТБ і комбінований тюнер

Один з найбільш доступних способів перегляду улюблених каналів – користування тюнером. Цифровий приймач під назвою DVB-T2 дозволяє без обмежень дивитися закодовані на супутнику канали. Це відбувається повністю безкоштовно. Будь-які щомісячні абонентські оплати повністю відсутні.

Важливо, що практично у всіх телевізорах, вироблених 5 і менше років тому, цей приймач вбудований. Не знаєте, чи передбачається дана можливість у Вашому телевізорі? Питання можна легко прояснити, Зайшовши в Налаштування. Якщо ви не виявили наявність ресивера, його можна легко купити в будь-якому магазині електроніки та техніки або замовити в Інтернеті. На сучасному ринку представлені моделі з різним набором функцій на будь-який бюджет.

Обов’язковим атрибутом є ефірна антена, здатна вловити сигнал DVB-T2. Існують зовнішні і Кімнатні варіанти. У деяких моделях передбачається наявність підсилювача, здатного значно поліпшити подається сигнал.

Сьогодні пропонуються моделі ресиверів, які вловлюють два види сигналів. З їх допомогою можна дивитися українські та закордонні канали одночасно. Вартість подібних пристроїв трохи вище, проте це пояснюється особливістю їх функціональних можливостей. Часто тюнери, здатні приймати супутниковий і ефірний сигнали, мають додатковий набір можливостей і сервісів.

Перегляд через Інтернет та інші доступні способи

Ще один варіант – підключення спеціального пакета ТБ. Це можна зробити, звернувшись до вашого провайдера. Замовлення здійснюється на будь-який необхідний період, орієнтуючись на власні потреби і рівень запропонованих цін. Користувач отримує доступ до всіх українських каналів у відмінній якості. Головне – забезпечити безперебійний мережевий сигнал.

Спеціальні провайдери, які надають платні послуги, також здорово виручають. До них відносяться: Megogo, Sweet TV, Омега ТБ та інші. Ось їх основні переваги.

  1. Доступ до користування декількома пристроями одночасно.
  2. Наявність архівів передач.
  3. Можливість перегляду навіть тоді, коли ви перебуваєте за кордоном.

Можна також здійснити перехід на кабельне телебачення. При цьому доведеться вносити певну суму грошей щомісяця як абонентську плату.

Хто допоможе налаштувати українські канали

Компанія “Техпідтримка” допоможе відкрити доступ до українських каналів і користуватися ними за найнижчою ціною. Ви істотно заощадите власні кошти, якщо звернетеся саме сюди. Досвідчені професіонали оперативно розв’яжуть питання підключення і налаштування. Проблема зникне раз і назавжди.

Звертаючись до нас, ви з’ясуєте, як краще відновити перегляд. Фахівці ввічливо проконсультують вас і здійснять безкоштовний виїзд за вказаною адресою. Плата стягується тільки за якісно виконану роботу. Майстри зроблять оптимальну настройку параметрів відтворення телевізора і швидко відновлять доступ до всіх каналів, які ви раніше дивилися із задоволенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


9 − = один