Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

div>

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Налаштування телевізорів в Києві

Хочете у вільний час дивитися улюблені канали, включаючи українські та європейські? При цьому якість зображення і рівень звучання не повинні страждати. Успішне досягнення мети можливо, якщо ви звернетеся в компанію «Техпідтримка». Тут можна викликати майстра для налаштування ТБ в місті Києві і отримати якісну послугу від професіоналів своєї справи. Це особливо актуально, коли українські телеканали з метою підвищення якості контенту переходять з безкоштовної зони супутникового мовлення в платну.

Як відбувається настройка каналів

Досвідчений майстер виїжджає за вказаною адресою і працює у вас вдома або в офісі. Коли телевізор налаштовує фахівець, процес не займає занадто багато часу і відбувається без виникнення будь-яких проблем.

Якщо мова йде про супутникове телебачення на першому етапі необхідно провести установку тарілки. Це робиться завжди зовні приміщення. Потім фахівець приступає до прошивки і налаштування внутрішнього тюнера. Для початку до телевізора слід під’єднати приймач. Наступний етап-пошук каналів, доступних на ресивері. Професіонал виробляє сканування частотного діапазону.

Важливо домогтися, щоб сигнал був максимально якісним. Тоді підсумки налаштування будуть найбільш успішними. У цьому питанні не обійтися без допомоги кваліфікованого фахівця. Інакше ви ризикуєте втратити час, зіпсувати нерви, а можливо навіть і саму техніку. Краще довірити справу компанії “Техпідтримка”, тим більше, що ціна настройки ТБ тут доступна для кожного. Ви добре заощадите, отримавши грамотну допомогу з можливістю перегляду каналів без кордонів.

Професіонали відсортують канали так, як Вам зручно, під’єднають до TV будь-які додаткові пристрої, якщо необхідно. Вони правильно налаштують інтернет, здійснивши підключення за допомогою кабелю або Wi-Fi (Бездротовий тип з’єднання). Важливо пам’ятати, що для цього фахівцям буде потрібно наявність спеціального маршрутизатора. Його потрібно купити заздалегідь.

Додаткові послуги

Співробітники “техпідтримки” також зуміють налаштувати оптимальне звучання і кращу якість зображення. У першому випадку будуть відрегульовані наступні ключові показники:

 • частоти (Високі, Низькі);
 • еквалайзер;
 • баланс;
 • об’ємний звук.

Відмінну якість звучання, максимально наближене до реального життя, можна забезпечити, якщо під’єднати до техніки колонки.

Майстер з налаштування ТВ в Києві допоможе домогтися ідеальної картинки на екрані, встановивши найбільш відповідні параметри:

 • яскравість;
 • чіткість;
 • контрастність;
 • дозволи екрану.

Перегляд фільмів і передач стане ще більш цікавим і захопливим, адже ви в буквальному сенсі поринете в телевізійний світ. Все, що відбувається на екрані буде виглядати природно і реалістично.

Переваги звернення в компанію ” Техпідтримка»
 1. Досвідчені співробітники в штаті. Тут працюють тільки кваліфіковані фахівці, які підходять до виконання завдання грамотно і ніяк по-іншому.
 2. До кожного клієнта забезпечується індивідуальний підхід.
 3. Ввічливість і культура спілкування – обов’язкові складові.
 4. Надання послуг різного рівня складності, пов’язаних з ремонтом, налаштуванням і діагностикою роботи техніки.
 5. Будь-яка проблема вирішується швидко. Майстер виїжджає на виклик в середньому протягом 20-30 хвилин абсолютно безкоштовно в межах Києва.
 6. На успішно виконану роботу кожному клієнту обов’язково надається гарантія.

 

Скільки коштує налаштувати українські канали на супутнику?

Саме це питання найчастіше задають ті, хто планує звернутися за допомогою до фахівців.

Рівень цін в “техпідтримці” повністю відповідає якості. Ви користуєтеся професійними послугами без будь-яких переплат. Не потрібно платити за сам факт виїзду або установку причини поламання. Тільки за гарантовано успішний результат і не більше.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів