Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Настирлива реклама перешкоджає нормальній роботі в браузері. Вона з’являється постійно і ви не знаєте, як позбутися від цього явища? На жаль, з подібним кожен день стикається велика кількість користувачів. Варто зрозуміти, як правильно діяти, щоб проблема перестала існувати.

Як видалити рекламу з браузера

Причини

В результаті ви маєте справу з нескінченною появою спливаючих вікон, а також запуском додаткових в браузері. Ще й купа дивних рекламних пропозицій не дозволяє працювати комфортно.

Як усунути проблему самостійно

Для того, щоб позбутися від реклами, можна спробувати здійснити скидання заданих в браузері налаштувань. Користувачі повинні зайти в додаткові налаштування і вибрати відповідний пункт. Якщо потрібно, після успішного завершення дії слід активувати роботу безпечних додаткових розширень. В іншому випадку вони можуть виявитися вимкненими.

Але буває, що навіть ті програми, яким ви повністю довіряєте, є джерелами проблеми. Виконані дії не допомогли? Вимкніть розширення, які не несуть ніякої небезпеки на ваш погляд. Іноді таким чином можна виявити те саме шкідливе програмне забезпечення.
Проблема не вирішена? Йдемо далі.

Робота з планувальником завдань

Нерідко вірусні програми здійснюють запис завдання запуску в планувальнику системи Windows. Можна спробувати знайти його, а потім видалити.

Спочатку потрібно запустити сам планувальник. Після слід вивчити бібліотеку і дії, які є в ній. При виявленні шляху до одного з браузерів і посилання на сайт необхідно негайно видалити небезпечну задачу.
Тепер реклама зникне.

Наявність яких програм має насторожити

 1. Webalta.
 2. Conduit.
 3. Awesomehp.
 4. Websocial.
 5. Pirrit Suggestor.
 6. Browser / Search Protect.
 7. Babylon.

Якщо ви виявили на ПК або ноутбуці одну з таких програм, варто негайно видалити її. Це робиться просто. Потрібно скористатися панеллю управління. Вивчіть список програм і компонентів. Знайшли потенційно небезпечний додаток? Здійсніть процес видалення з подальшим перезавантаженням роботи системи.

Програми-борці

У деяких випадках позбутися від неприємності допомагають лише спеціальні утиліти. Наведемо їх приклади. Кращі програми для боротьби з рекламними матеріалами:

 1. AdBlock Plus. Доступна можливість видалення браузерної реклами та хакерських програм. Також дозволяє деактивувати процес стеження при необхідності. І все це здійснюється безкоштовно.
 2. AdGuard. Крім відмінного захисту від спливаючіх рекламних вікон, користувач може виробляти настройку доступних і заборонених списків сайтів
 3. ADWCleaner. Забезпечує оперативний пошук і видалення реклами без установки на пристрій. Допускається одночасне використання з антивірусними програмами.

Якщо подібні утиліти не допомогли остаточно впоратися з проблемою, спробуйте скористатися порадами, наведеними нижче.

Боротьба з вірусами

Ваш ноутбук або комп’ютер працює з перебоями й все частіше висне? Антивірус різко перестав працювати? Нормальне завантаження браузера перетворилося на проблему? Ствердні відповіді на ці питання в переважній більшості випадків говорять про те, що система завантажена вірусами. Поява реклами та спливаючих вікон – лише частина однієї великої проблеми.

Програма Malwarebytes Anti-malware добре справляється з вірусним ПЗ і працює в тандемі з наявним антивірусом. Ще один гідний приклад – Hitman Pro. Після установки необхідно просканувати систему і видалити непотрібні дані. Пробний період користування триває 1 місяць. Далі необхідно купити Повну Версію. Однак досить часто проведення одноразової перевірки й очищення досить.

Довірити справу фахівцям

Нерідко користувачі натрапляють на труднощі, якщо є бажання позбутися від реклами повністю самостійно. Допомога професіонала – найкраще рішення в ситуації, що склалася. Фахівці, які працюють в “техпідтримці”, зуміють грамотно усунути фактори, що провокують виникнення неприємностей, пов’язаних з технікою.

Кожному клієнту гарантуються такі переваги звернення.

 1. Швидка швидкість роботи.
 2. Оперативна реакція на виклик, практично миттєвий виїзд за адресою.
 3. Кращі ціни на ринку однойменних послуг.
 4. Кваліфікована допомога досвідчених співробітників.
 5. Відсутність ламаннь, які неможливо усунути, через те, що майстри беруться за справу будь-якого рівня складності.

Зверніться в “Техпідтримку” і ви зрозумієте, що тепер знайшли тих самих професіоналів, яких давно шукали. Їм можна сміливо довірити техніку, анітрохи не сумніваючись в тому, що підсумковий результат роботи буде успішним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


3 × = п'ятнадцять