Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Складно уявити сучасне життя без Wi-Fi. Цей дуже зручний спосіб бездротового підключення дозволяє зануритися з головою в мережевий світ. Трапляється, що користувач забуває пароль, без якого доступ і установка повторного з’єднання неможливі. Потрібно терміново з’ясувати важливу інформацію. Поговоримо про те, як саме це можна зробити, далі.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на Windows 10

Перегляд налаштувань

Для того, щоб скористатися нескладним способом, слід зайти в мережеві настройки. Ви обов’язково повинні бути адміністратором на комп’ютері або ноутбуці.

Важливий момент: без наявності активного інтернет-з’єднання ви не зможете успішно виконати всі дії, про які будемо говорити нижче.

Порядок дій

  1. Увійдіть в мережеві параметри, а потім в Центр управління мережами.
  2. Натисніть праву кнопку миші в області з’єднання, необхідно вибрати пункт”Стан”.
  3. У” Властивостях “слід активувати вкладку”Безпека”.
  4. Зробити знаки, щоб зображалися можна, поставивши галочку навпроти відповідного пункту. Після ви відразу ж побачите встановлений пароль.

Однак це не єдина можливість вивідати важливу інформацію. Переходимо далі.

Використання командного рядка або Windows PowerShell

Спосіб виручить тих, у кого немає можливості під’єднатися до мережі в момент з’ясування пароля. Вам потрібно запустити командний рядок або додаток PowerShell. Далі діяти за такою схемою:

  1. Введіть в спеціальному рядку команду: netsh wlah show profiles.
  2. Вивчіть список що з’явився і знайдіть в ньому необхідну мережу.
  3. Здійсніть заміну мережевого імені наступним чином: netsh wlah show profile name=”NETWORK” key=clear.
  4. Перед вами відкриється інформаційне вікно, в якому потрібно обрати розділ з параметрами безпеки.
  5. Рядок з вмістом ключа покаже ваш пароль від Wi-Fi.

Аналогічні дії допоможуть дізнатися інформацію про інших доступних з’єднаннях бездротового типу. Слід тільки повторити всі етапи, про які говорилося вище.

Налаштування роутера

Даний спосіб також проробляється за допомогою командного рядка. Слід ввести: ipconfig. Використовуючи пункт” Основний шлюз”, зайдіть в налаштування роутера. Там необхідно знайти пункт WAN /”бездротове підключення”. І все. Тепер ви знаєте пароль.

Спеціальні програми

Існують корисні утиліти, які дозволяють дізнатися пароль. Їх можна звантажити безкоштовно. Наприклад, до таких відноситься WiFi Password Revealer. Інформація тут копіюється шляхом використання буфера обміну. Також це можна зробити за допомогою операції експорту в Excel.

Інший варіант – WirelessKeyView. Цей додаток здатний працювати без необхідності попередньої установки. Потрібно тільки провести розархівацію. Після успішного запуску програми дані можна отримати, скопіювавши їх, або за допомогою вивантаження в Word-файл.

Так і не вийшло дізнатися пароль. Що робити?

Якщо вам не вдалося вивідати цінну інформацію самостійно, щось пішло не так, зверніться в компанію “Техпідтримка” в Києві. Майстри знаходяться на сторожі справної роботи ноутбуків і комп’ютерів, працюючи без вихідних. Вони оперативно відреагують на прохання про допомогу і приїдуть за вказаною адресою в середньому протягом 30 хвилин.

Ваша проблема буде вирішена настільки швидко, наскільки це може статися. Спеціально навчені співробітники постійно підвищують рівень кваліфікації, щоб йти в ногу з часом. Вони в курсі всіх останніх тенденцій в області ремонту, діагностики та налаштування техніки. У будь-який момент ви можете отримати безкоштовну консультацію через телефон. Як показує практика, більшість проблем можна вирішити у віддаленому режимі.

Професійна допомога “Техпідтримки” – запорука тривалої та безперебійної роботи пристрою і спокою його власника. Ви приємно здивуєтеся, дізнавшись адекватні розцінки компанії, адже висока якість послуг не завжди означає надзвичайно високу вартість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


два + 9 =