Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Ви помітили, що ноутбук практично не може працювати без зарядки? Найімовірніше причина криється в поганому стані батареї. Швидкий знос може свідчити не тільки про низьку якість компонентів. Сам користувач нерідко ігнорує необхідність дотримання правил експлуатації. Проблему простіше попередити, ніж віддавати великі гроші за новий акумулятор.

Як подовжити життя батареї ноутбука

Заряджати потрібно вміти

Першим важливим фактором, що веде до прискорення зносу батареї, є неправильна зарядка. Якщо ноутбук весь час включений в електричну мережу, ймовірність того, що батарея прийде в непридатність, значно підвищується. Не всі користувачі знають про це. В процесі роботи акумулятора обов’язково повинні відбуватися і зарядка, і розрядка. Такий механізм.

Тільки тоді, коли помітили, що відсоток заряду батареї гаджета прагне до нуля, можна підключати його до мережі. Це найбільш розумне рішення. Короткочасні зарядки, що відбуваються по кілька разів на день, нічого хорошого не передвіщують. Нормальні повні цикли роботи гарантовано продовжать експлуатаційний термін акумулятора.

Оптимальні настройки і додатки

Ще один значущий момент-регулювання яскравості екрану. Знизивши рівень її інтенсивності, можна домогтися поліпшення роботи батареї. Те ж саме стосується і підсвічування клавіатури. Якщо необхідність установки високого рівня яскравості відсутня, не варто його підвищувати. Дія доцільно лише в умовах поганого освітлення приміщення, в якому ви перебуваєте.

Також варто звернути увагу на програми, що працюють на ноутбуці. Якщо це можливо, вимкніть ті з них, якими ви не користуєтеся. Додатки, запущені у фоновому режимі, вкрай негативно відбиваються на роботі акумулятора.

До речі кажучи, існують спеціальні утиліти, що дозволяють провести діагностику рівня продуктивності батареї. З їх допомогою можна регулювати робочі параметри, тим самим налаштувавши роботу елемента відповідно до реальних потреб вашого гаджета.

Залежність від температури навколишнього середовища

Користуючись пристроєм в спекотну спеку або сильний холод, ви порушуєте умови роботи акумулятора. Річ у тому, що існує певний діапазон температур, при яких дозволяється користуватися ноутбуком.

Звичайно ж батарея працює і при 40 градусах спеки, і всього при 4 тепла. Але все-таки краще не ігнорувати вимоги, що стосуються оптимальних температурних показників. Ідеально — не вище + 25, не нижче +10. Навіть коли ви просто йдете вулицею й несете пристрій в сумці, негативний вплив все одно відбувається.

Запам’ятайте важливу інформацію

  1. Не залишайте пристрій лежати без діла. Якщо нема потреби користуватися ноутбуком, все одно періодично заряджайте і розряджайте його. Робіть це хоча б раз на тиждень. В іншому випадку швидкий знос неминучий.
  2. Ніколи не діставайте і не вставляйте акумулятор, попередньо не вимкнувши гаджет.
  3. Відключайте обладнання, яким не користуєтеся. Наприклад, Bluetooth, Wi-Fi. Також стежте за тим, щоб у вашому робочому браузері не було величезної кількості відкритих вкладок.

Якщо прислухатися до цих корисних порад, можна значно підвищити ймовірність максимально тривалої роботи акумулятора.

Куди звернутися, запідозривши недобре

Ви помітили, що з батареєю ноутбука відбувається щось дивне? Варто послухати думку фахівців. Досвідчені співробітники компанії “Техпідтримка” допоможуть зрозуміти, що сталося з акумулятором і при необхідності зроблять заміну компонентів.

Можливе надання послуг у сфері ремонту та налаштування роботи ноутбуків, комп’ютерів, принтерів, ксероксів, роутерів, телевізорів. Фахівці відновлять важливу інформацію, очистять систему від вірусів.

Проблема наздогнала вас несподівано? Найчастіше так і буває. “Техпідтримка” працює без вихідних, тому майстер приїде до вас і надасть оперативну допомогу в будь-який момент, коли вона вам необхідна.

Грамотні фахівці швидко відновлять нормальну роботу техніки, використовуючи тільки ті методики, які сьогодні є найбільш актуальними. Не турбуйтеся: в” Техпідтримці ” піклуються про те, щоб ваш бюджет не постраждав. Тут встановлені доступні ціни, тому телефонуйте по одному з номерів і не сумнівайтеся: ви точно зробили правильний вибір, звернувшись в “Техпідтримку”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


дев'ять − 6 =