Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

        В останні роки, дуже часто до нас почали звертатися клієнти з однією проблемою – вірус. Чи не простий вірус, а вірус, який шифрує дані і файли. Вірус-шифрувальник – це шкідлива програма, яка при активації шифрує всі дані на комп’ютері або ноутбуці, це можуть бути як документи, фотографії, файли, так і музика, архіви і тд. Кількість таких програм зростає з кожним днем. Тільки за останній час ми зіткнулися з десятками таких програм: Trojan-Ransom.Win32.Rector, BitLocker, Da Vinci Code, CryptoLocker, TeslaCrypt, CoinVault, Bit Crypt, TorrentLocker, HydraCrypt, і т.д.

       Проблема полягає в тому, що розшифрувати подібні файли вкрай складно і довго, все залежить від типу шифрування, а сама розшифровка даних може затягнутися на тижні, місяці і навіть роки. Так, як багато хто не роблять резервні копії, схопивши вірус, частенько, залишаються без своїх даних.

       Сервіс “Техпідтримка” допоможе вам не тільки не втратити всі свої особисті файли, але і повністю відновити ПК від шкідливих програм. Також ми займаємося такими послугами: чистка від вірусів, установка антивіруса.

  Як відновити зашифровані дані?

       Відновлення зашифрованих файлів – це проблема з якою зіткнулися велика кількість користувачів комп’ютерів, ноутбуків, нетбуків та інших пристроїв, і стали жертвою різноманітних вірусів-шифрувальників.

       Звичайно, відновити зашифровані файли можна виконавши інструкцію, яку творці вірусу залишають на зараженому комп’ютері у вигляді файлу. Але найчастіше ціна за розшифровку дуже велика, так як деякі такі віруси зашифровують файли таким чином, що розшифрувати їх потім просто неможливо. І звичайно, просто неприємно платити за відновлення своїх власних файлів.

       Одна з найбільш проблемних програм сьогодні, яка в змозі зробити шифровку ваших даних – це троянський вірус. Деякі файли можливо розшифрувати, а деякі з них – ні. Такі віруси використовуються для того, аби заробити грошей. Так, коли вірус потрапляє до вас в комп’ютер, ваші важливі файли шифруються, при чому не просто так, а з видаленням оригінальних файлів та зі зміною розширення. Після чого вам надсилається повідомлення, де буде вказана певна сума, яку ви матимете сплатити за те, щоб вам розшифрували ваші дані. Але після відправки грошей, ніхто вам не розшифровує файли, нажаль.

        Що потрібно для того, щоб спробувати самостійно розшифрувати дані.

  По-перше, потрібно скопіювати на флешку файл з текстом, який вам надішлють та будь-який зашифрований файл. Потім потрібно буде увімкнути комп’ютер, це робиться для того, щоб вірус не зміг продовжити шифрування даних.

       Після проведення таких маніпуляцій, потрібно з’ясувати, який саме вірус закодував ваші дані.

  Швидке відновлення зашифрованих даних

       Як ви вже зрозуміли, самостійно не завжди можна відновити зашифровані вірусом дані на вашому ПК. Наші майстри допоможуть відновити всі ваші файли швидко і якісно, ​​поки ви будете займатися своїми справами. Звернутися до нас можна по телефону, який вказаний на сайті або ж залишити заявку онлайн, в такому випадку з вами зв’яжеться наш оператор.

        Нагадуємо, що викликати майстра можна і на будинок, офіс або інше зручне місце.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів