Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

      Кожен з нас, хоч раз в житті, стикався з тим, що потрібно відновити файли Windows, які були видалені з тих чи інших причин. Це можуть бути випадково видалені файли, файли пошкоджені вірусом або системним збоєм.

       Справитися з таким завданням допоможуть програми для відновлення даних, інакше їх ще називають Рековері. На сьогоднішній день, таких програм існує дуже багато, вони можуть бути платні і безкоштовні. Але якщо ви ніколи не займалися відновленням даних за допомогою програм або інших способів і не знаєте, як правильно це робити, зверніться до фахівця.

       Майстри сервісу “Техпідтримка” завжди допоможуть вам відновити файли Windows швидко і легко. Також, ми можемо допомогти з установкою антивіруса або чищенням комп’ютера, ноутбука або іншого пристрою від вірусів.

  Як відновити файли Windows?

       Для нормальної роботи операційної системи «Windows» існують різні вбудовані інструменти управління. Вони відповідають за роботу системи в цілому, а також за обробку та зберігання будь-яких даних. Додатково система має певний набір внутрішніх файлів, які задіяні для функціонування всієї операційної системи. А так як вся інформація представлена ​​в цифровому форматі, як системна, так і для користувача, то її збереження і доступність виступає на перший план.

       Як ми вже писали вище, відновити файли Windows можна за допомогою спеціальних програм. Не дивлячись на існування таких програм, слід пам’ятати, що вони не завжди творять чудеса і навряд чи повернуть до життя об’єкт, віддалені задовго до установки утилітів. Імовірність відновити дані вище тоді, чим швидше користувач вирішить застосувати такі програми для відновлення даних. Іноді навіть виходить реанімувати файли, які були видалені пару років назад. Але при активній перезапису інформації на жорсткий диск і портативні карти пам’яті не варто розраховувати на успіх. ТОП список таких програм ви зможете знайти в інтернеті за звичайним запитом.

  Швидко відновити файли Windows

           Сучасні комп’ютери мають величезну область застосування і представлені, різними видами: стаціонарні ПК, ноутбуки, нетбуки, ультрабуки, планшети, смартфони і т.д. Кожен пристрій являє собою складний електронний механізм, створений для вирішення певних завдань і використовуваний кожним першим.

        Якщо ваші дані Windows видалені і ви не змогли їх відновити самостійно, це не страшно. Можете перестати панікувати, тому що команда нашого сервісу “Техпідтримка” завжди рада допомогти і відновити файли Windows.

       Для того, щоб викликати майстра, вам потрібно буде тільки зателефонувати або залишити онлайн заявку на сайті, тоді наші оператори зв’яжуться з вами самостійно. Фахівці мають великий досвід роботи у відновленні файлів Windows і зможуть швидко і якісно повернути вам вашу інформацію, поки ви будете займатися своїми справами.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів