Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно/ 200 грн
Розблокування смарт хаб

Вартість залежить від марки телевізора

від 500 грн

Зіткнулися з блокуванням Smart Hub на телевізорі Samsung? Неприємність застала зненацька деяких власників техніки. Підключення до мережі Інтернет дезактивується. На екрані спливає попередження про неможливість повноцінного функціонування у Вашому регіоні. У компанії “Техпідтримка” точно знають, як розв’язувати дану проблему. Тут доступна послуга розблокування смарт хаб недорого.

Хто постраждав

Дана ситуація торкнулася людей, які придбали пристрій за надзвичайно низькою ціною. Такі телевізори були завезені в країну незаконним способом. Тут їх продаж не припустимий.

В даний час зазначені пристрої блокуються компанією-виробником. Samsung легко ідентифікує кожне з них. Можна поборотися за можливість користуватися телевізором далі. Зняти обмеження допоможе “Техпідтримка”. Фахівці здійснюють розблокування смарт хаб в Києві та області.

Які дії здійснити

Краще не намагайтеся здійснювати дії, про які піде мова далі, самостійно. Змінювати будь-які налаштування в сервісному меню грамотно може тільки досвідчений майстер. Самодіяльність здатна привести до серйозних неполадок в роботі телевізора. Співробітники компанії “Техпідтримка” точно знають, як поводитися з технікою. Просто довіртеся їхньому досвіду — і все буде добре.
Перше, що можна спробувати, – змінити налаштування. Для цього потрібно вимкнути пристрій, а потім зайти в меню. Слід натиснути клавіші:

 • “info”;
 • “setting”;
 • “mute”;
 • “вімкнути”.

Натискання зазначених вище клавіш проводиться в суворій черговості. Але такі дії не завжди допомагають.

Тоді можна скористатися наступним набором клавіш:

 • “mute”;
 • “1”;
 • “1”;
 • “9”
 • “ok”.

Далі натиснути: “1”, “2”, “3”, “4”.
Потрібно зайти в розділ опцій і вибрати пункт “Local Set”. У відповідному рядку потрібно замінити ” Eu “на наступний запис:”Eu_RS_Afr”. Тепер відбувається робота з розділом MRT-опції. Всі дані, які вимагають коригування, відомі фахівцеві.

У деяких випадках необхідна заміна IP-адреси. Для початку на ноутбуці або ПК слід встановити VPN-програму. У ній вибрати сервер, що збігається з країною, для якої була виготовлена конкретна модель TV.

На другому етапі треба завантажити спеціальну утиліту Connectify. У ній обов’язково створюється точка доступу. Це допоможе під’єднатися до телевізора, знову користуючись безліччю цікавих можливостей. Але не завжди все настільки легко.

Куди звернутися для швидкого розв’язання проблеми

Компанія “Техпідтримка” пропонує клієнтам послугу розблокування смарт хаб за низькою ціною. Професіонали знають, як без втрат для нормальної працездатності телевізора відновити звичне користування. Ви збережете спокій і не нашкодите справній роботі техніки, якщо зателефонуйте в “техпідтримку”.

Головні аргументи на користь звернення

 1. Отримання грамотної допомоги й доступної консультації від досвідчених співробітників.
 2. Прийнятні розцінки, можливість безкоштовного виїзду майстра по Києву та області.
 3. Величезна кількість задоволених клієнтів, які давно стали постійними.
 4. Великий спектр пропонованих послуг. Тут ремонтують, налаштовують і обслуговують різні види техніки.
 5. Співробітників не налякати навіть складними випадками.
 6. Зручний графік роботи. Проблема не питає, коли з’явитися. Її не цікавлять день тижня і час виникнення. Майстри “Техпідтримки” працюють без вихідних і перерв. Вони приїдуть до вас додому або в офіс відразу після того, як ламання дасть про себе знати.
 7. Допомога здійснюється дуже швидко. Не потрібно довго чекати завершення процесу. Ви оперативно отримуєте справну техніку і користуєтеся їй далі, забувши про проблему, немов її ніколи не було.

Невже ви досі роздумуєте, чи дзвонити в компанію “Техпідтримка”? Відкиньте сумніви: вам тут точно допоможуть!

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів