Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

     Кулер – це частина системи охолодження ноутбука, за допомогою якого проводиться вентиляція та охолодження певних елементів ноутбука, вони і перегріваються при роботі ноутбука. Кулер має великий вплив на функціонування ноутбука. Він запобігає перегріванню пристрою, тим самим роблячи його роботу безпечною. Його необхідно періодично чистити від пилу, це знає практично кожен користувач. Тому що, причина сбою інколи криється саме в пилюці.

  Заміна VS ремонт кулера ноутбука

       Заміна кулера ноутбука проводиться в важких випадках, коли його ремонт немає сенсу робити, тому що вже нічого не допоможе. Якщо ваш пристрій дуже часто перегрівається, в ньому може зламатися відеокарта. Тобто ми розуміємо, що це ще одні немалі витрати, бо вже не тільки кулер потрібно ремонтувати або замінювати, а і відеокарту. Кожному ноутбуку потрібна дуже надійна та якісна система охолодження. Уникнути проблеми заміни кулера ноутбука може допомогти професійна чистка від пилу. Ми завжди говоримо це нашим клієнтам. Чистка ноутбуків проводиться, в середньому, раз на півроку – рік в якості профілактики, щоб надалі уникнути проблем. Нехтуючи профілактикою ви повинні розуміти, що це може призвести не тільки до заміни кулера, але і інших деталей.

       Ремонт кулера проводиться з кількох причин:

  • Ви чуєте дивні шуми та скрипи, які видає ваш ноутбук;
  • Відчуваєте, наскільки він перегрівся;
  • Ноутбук не хоче нормально функціонувати, а лише вимикається
  • Пристрій видає вам помилки.

       Ремонт щодо системи охолодження в ноутбуці не є важким процесом, але все залежить від того, що саме потрібно ремонтувати. Таку роботу варто довірити професіоналу, який добре знає специфіку даної роботи. Фахівці нашого сервісу “Техпідтримка” не один рік займаються ремонтом кулера ноутбуків різних виробників і знають всі нюанси такого ремонту, тому беруться за ремонт будь-якої складності. Для початку слід провести діагностику, яка вже покаже, що саме потребує ремонту або ж заміни. Після чого майстри вже приступають до ремонту.

  Де ремонтувати кулер ноутбука?

       «Техпідтримка» – сервіс, який допомагає вдихнути друге життя в вашу техніку. Адже, після ремонту, складання, чищення тощо процедур, проведеними нашими фахівцями, ви отримаєте «новенький» девайс. Всі наші клієнти задоволені роботою майстрів сервісу і радять нас своїм близьким, друзям, колегам і знайомим.

   Чому потрібно витрати наш сервіс? Все просто, тому що:

  • У нас працюють лише висококваліфіковані спеціалісти;
  • Ми надаємо якісний та недорогий ремонт техніки в столиці;
  • Наш персонал завжди ввічливий та із задоволенням проконсультує вас з приводу будь-яких питань;
  • Ми завжди маємо вигідні акції та знижки для наших клієнтів.

       Крім ремонту кулерів, ми займаємось ремонтом великої кількості техніки: комп’ютери, ноутбуки, принтери. Попри це, ми збираємо ваші комп’ютери на замовлення, очищаємо вашу техніку від пилу, займаємось встановленням ПЗ та виконуємо багато інших функцій.
  З усім переліком послуг та вартістю ви можете ознайомитися у нас на сайті. 

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів