Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

        Жителі Вишневого, відгукніться! У нас для вас є дуже хороші новини. У зв’язку з величезною кількістю запитів на ремонт комп’ютерів у Вишневому та Київській області, ми вирішили дати вам можливість якісно ремонтувати ваші комп’ютери, ноутбуки та іншу техніку на дому.

  Чому варто обрати “Техпідтримку”?

       Сервіс “Техпідтримка” жоден рік успішно працює на ринку ремонтних послуг. Про це свідчать сотні відгуків задоволених клієнтів.

       Чому ж варто вибрати наш сервіс?

  • Якісний ремонт комп’ютерів.

  Наші майстри проведуть якісний ремонт вашого комп’ютера. Фахівці виконують роботу будь-якої складності.

  • Досвідчені фахівці

  Кожен фахівець нашого сервісу має профільну освіту, потрібні навички та вміння. Досвід роботи майстрів від трьох років. Наші майстри виконали сотні ремонтів комп’ютерів на дому, ноутбуків та іншої техніки, відгуки наших клієнтів ви можете подивитися на сайті.

  • Терміновий ремонт комп’ютерів

  Майстри сервісу “Техпідтримка” реагують на виклик відразу ж, протягом 5 – 30 хвилин, щоб швидше дістатися до вас і провести ремонт комп’ютера на дому.

  • Тестування техніки

  Після кожного ремонту, в обов’язковому порядку, наші майстри тестують техніку, яку ремонтують. Щоб вона працювала, не шуміла і не було недоліків. Тільки після перевірки майстри закінчують виконану роботу і віддають техніки в руки господаря.

  • Низькі ціни

  У сервісі “Техпідтримка” найнижчі ціни. Ми надаємо величезний спектр послуг за низькими цінами. Це ні в якому разі не відбивається на якості надання наших послуг!

  • Безкоштовна діагностика

  Всім клієнтам наші майстри проводять безкоштовну діагностику комп’ютера, перед початком ремонту. Це допомагає швидко і легко знайти проблеми, які з’явилися біля комп’ютера і вирішити їх.

  • Знижки та подарунки

  Довгоочікуваний пункт! Наш сервіс надає всім клієнтам знижку 5% на всі послуги сервісу при оформленні онлайн заявки на виклик майстра. Все це можна оформити у нас на сайті. Також, всім-всім нашим клієнтам в подарунок ми даруємо антивірус, який буде оберігати ваш комп’ютер від шкідливих програм 24/7!

   

  Зв’язок з нами

       Звернутисья до нас ви можете зателефонувавши за телефоном, вказаним на сайті. Наші фахівці із задоволенням проконсультують вас і допоможуть з усіма виникаючими питаннями. Також, можна оформити онлайн-заявку у нас на сайті, це додатково дасть вам знижку 5% на всі послуги сервісу. І третій варіант – це привезти ваш комп’ютер для ремонту до нас в офіс самостійно. Всі адреси та телефони вказані на сайті

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів