Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       У світі немає нічого вічного і комп’ютери теж не виняток. Приходить час і техніка ламається, перестає працювати, зависає і ще багато інших проблем. Для того, щоб комп’ютери довше служили вам, потрібно дотримуватися деяких правил по догляду, ну і звичайно ж, куди без професійного майстра по ремонту комп’ютера.
       Підбір фахівця з ремонту комп’ютера – це завдання не з легких. Зараз дуже багато сервісів і майстрів, які надають свої послуги по ремонту техніки. Але яка якість цих послуг? Ось це вже питання.

   

  «Техпідтримка», як один із способів зробити ваше життя легше.

     «Техпідтримка» – це кращий сервісний центр в місті Київ, який допоможе відремонтувати ваш комп’ютер вдома або в офісі і надати окрему консультацію. Фахівці нашого сервісу справжні професіонали своєї справи. Кожен з них має профільну освіту, навички, відточені роками практики і величезне бажання допомогти.
       За допомогою нової функції “виклик майстра додому” ви маєте можливість замовити майстра додому в Києві, для ремонту комп’ютера та іншої техніки. Тепер не потрібно привозити комп’ютер до нас в офіс, наші фахівці самі до вас приїдуть. Якщо вам потрібно зробити комп’ютерний ремонт або ремонт ноутбуків терміново, наші послуги для вас. Але якщо, все таки, є бажання приїхати до нас – завжди раді!

   

  Чим ми кращі за інших?

  • Якість. Наші фахівці профі в своїй справі. Допоможуть вам якісно і швидко усунути неполадки з комп’ютером. Вони з комп’ютером на ти!
  • Безкоштовний виклик майстра в Києві! Тепер ви маєте можливість викликати майстра додому абсолютно безкоштовно, по всьому Києву. Це може бути ремонт комп’ютерів на Театральній, ремонт комп’ютерів на Позняках ,, ремонт ноутбуків на Печерську і тд. А також, безкоштовно проведуть діагностику вашого комп’ютера.
  • Низькі ціни. Ціни в сервісі «Техпідтримка» дуже лояльні. Ми не накручуємо захмарні суми за ремонт комп’ютера.
  • Комфорт. Майстри в нашому сервісі з розумінням ставляться до всіх вимог і запитам клієнта. Всі люди різні, тому ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного!

       

  Як викликати майстра на Театральній?

       Для здійснення ремонту комп’ютера на дому вам потрібно зателефонувати в наш сервіс, за номером вказаним на сайті і пояснити проблему, яка у вас виникла. Наші оператори фіксують виклик і майстер відразу ж, протягом півгодини приїде до вас. При необхідності можна вказати інший зручний для вас час, і тоді майстер приїде до вас в зазначені дату і час. Також можна відправити нам запит онлайн, у віконці на сайті. В такому випадку, оператори самі зв’яжуться з вами.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів