Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

        Ваш комп’ютер вимикається в найважливіший момент? Вірусів настільки багато, що неможливо продовжувати роботу? Втомилися постійно усувати проблеми з Windows?
  Тоді вам терміново потрібен якісний ремонт комп’ютера!
        «Техпідтримка» – це сервісний центр з ремонту та обслуговування комп’ютерної техніки в місті Київ. Ми займаємося ремонтами різних видів гнмправностей комп’ютерів та іншої обчислювальної техніки.
       В нашій команді працюють тільки найкращі фахівці, з профільною освітою, шикарними знаннями і розумінням специфіки роботи. Ми не обмежені лише деякими областями ремонту, майстри сервісу «Техпідтримка» компетентні у всіх областях, що стосуються ремонту комп’ютерної техніки.

  Чим ми займаємося?

  1. Ремонт комп’ютерів.
  2. Комп’ютерна допомога.
  3. Збір комп’ютерів на замовлення.

       Комп’ютер, в останні десятки років, став займати дуже важливе місце в житті кожної людини. Дуже багато хто вже не можуть уявити своє життя без нього. Адже, в сучасному світі практично вся робота проводиться за допомогою цих диво-ящиків. І будь-яка несправність загрожує припиненню процесу роботи.
       Дуже важливо знайти хороший сервіс по ремонту комп’ютерів, щоб робота проводилася практикуючими фахівцями якісно і техніка служила довгі роки.

   

  Ціна ремонту комп’ютера на Теремках

  Наші клієнти, найчастіше звертаються до нас з такими запитами:

  – не вмикається комп’ютер;
  – вимикається комп’ютер;
  – ремонт блоку живлення;
  – синій екран на комп’ютері;
  гуде комп’ютер;
  – ремонт материнської плати комп’ютера;
  – встановлення windows;
  – видалення вірусів;
  – чистка комп’ютера;
  -збірка на замовлення комп’ютера.

       Ознайомитися з повним переліком послуг, а також довідатися про ціни на ремонт комп’ютерів і ноутбуків ви можете у нас на сайті в розділі “Ціни”.

   

  Як викликати майстра для ремонту комп’ютера на Теремках?

       Якщо ви все ще не знаєте куди звернутися у разі поломки комп’ютера – вам до нас! Ми проводимо ремонт комп’ютерів в Києві.
        Завдяки нашій новій послузі – виклик комп’ютерного майстра додому, ви маєте можливість, також, отримати безкоштовну діагностику вашого комп’ютера. Вам потрібно зателефонувати за номером телефону, який вказаний на сайті і пояснити, що саме сталося з вашим комп’ютером. Після чого, наш майстер безкоштовно приїде, проведе діагностику і усуне причину поломки комп’ютера у вас вдома. Якщо ж, ви хочете привезти комп’ютер до нас в сервіс, ми з радістю приймемо у вас вашу техніку і вирішимо проблему максимально швидко. Ви не втратите ваш час і гарантовано будете задоволені виконаною роботою наших фахівців.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів