Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

      Троєщина, Воскресенка, Лісовий масив і ДВРЗ одні з найбільш густонаселених районів Києва. «Техпідтримка» не могла пройти стороною і не зробити хорошу пропозицію по ремонту комп’ютерів і ноутбуків. А так, як метро Чернігівська знаходиться найближче до всіх районах, ми вирішили, що це ідеальне місце для ремонту комп’ютерів і ноутбуків.

   

  Кращі пропозиції щодо ремонту комп’ютерів і ноутбуків в Києві

      «Техпідтримка» – це сервісний центр, який вже на протязі декількох років вдихає життя в поламану техніку наших клієнтів. Ми надаємо послуги з ремонту комп’ютерів і ноутбуків в Києві.
       Спектр наших послуг дуже великий і ми не обмежені лише тільки в ремонті техніки, також, ми налаштовуємо техніку, програми, чистимо від пилу, складанням комп’ютерів на замовлення і навіть налаштування Смарт ТВ.
        Наші майстри добре знають свою справу і з технікою на ти! Вони допоможуть вирішити вам будь-яку проблему пов’язану з ремонтом і настроюванням техніки.
        З усім переліком наших послуг, ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті. Там же можна і заповнити онлайн заявку на ремонт комп’ютерів і ноутбуків на метро Чернігівська і отримати знижку 5% на всі послуги нашого сервісу.
       Якщо ж вам необхідний терміновий ремонт техніки в Києві, тоді швидше дзвоніть нам за номером, який вказаний на сайті або везіть ва до нас в офіс, адреса також вказано на сайті. Наш майстер вже протягом п’яти хвилин відреагує на ваш виклик і здійснить ремонт комп’ютерів і ноутбуків на дому.

   

  Низькі ціни на ремонт комп’ютерів і ноутбуків на метро Чернігівська

      У сервісі «Техпідтримка» найнижчі ціни. Вони фіксовані не змінюються. Ознайомитися з прайсом ви можете на нашому сайті в розділі «Ціни».
       Незважаючи на те, що у нас найнижчі ціни на ремонт комп’ютерів і ноутбуків в Києві, на якість роботи це ніяк не впливаємо. Тому що, наші майстри – професіонали своєї справи і кращі фахівці в усьому місті. Вони всі мають профільну освіту і досвід роботи від трьох років.
       Зараз у вас з’явилася можливість викликати майстра додому. Якщо вам необхідний терміновий ремонт комп’ютера і ноутбука або ж вам незручно везти техніку до нас в офіс, ви можете зателефонувати нам і викликати майстра додому. Узгодити при цьому зручне для вас час і дату.
       Як бонус, ми даруємо в подарунок усім нашим клієнтам антивірус. Антивірус – це та програма, яка буде надійно захищати ваш комп’ютер або ноутбук від шкідливих програм, тим самим підвищуючи продуктивність його роботи.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів