Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Якщо ваш ноутбук Lenovo не вмикається, спершу переконайтеся, що батарея заряджена. Підключіть зарядний пристрій і спробуйте ввімкнути пристрій. Якщо ноутбук все ще не вмикається, переконайтеся, що живлення доходить до пристрою.

Спробуйте видалити батарею та підключити зарядний пристрій. Якщо ноутбук запускається без батареї, це може свідчити про несправність батареї. Спробуйте замінити її на нову.

Якщо ж навіть після встановлення нової батареї ноутбук не запускається, проблема може бути в несправності живлення. Спробуйте перевірити зарядний пристрій на іншому пристрої, інакше зверніться до сервісного центру Lenovo.

Також не виключена можливість, що причина несправності полягає у несправному жорсткому диску або материнській платі. В цьому випадку зверніться до фахівців Lenovo, щоб провести діагностику та визначити причину проблеми.

Якщо попередні поради не допомогли вирішити проблему з невмикається ноутбук Lenovo, спробуйте перевірити пам’ять та перевстановити її. Для цього зніміть кришку на задній частині пристрою та виніміть пам’ять з роз’єму. Потім повторно встановіть пам’ять в роз’єм та ввімкніть ноутбук.

Якщо ж ноутбук і далі не запускається, можливо, що проблема полягає в невідповідній роботі оперативної пам’яті. Спробуйте замінити її на нову та повторно спробуйте ввімкнути ноутбук.

Також можна спробувати перевірити ноутбук на наявність вірусів або шкідливих програм. Завантажте комп’ютер у безпечному режимі та запустіть антивірусний сканер для перевірки системи. Якщо будуть знайдені віруси, видаліть їх та перезапустіть ноутбук.

Якщо жодні з цих способів не допомогли вирішити проблему, можливо, причина полягає в несправності жорсткого диску або материнської плати. У цьому випадку, зверніться до сервісного центру Lenovo для діагностики та відновлення роботи ноутбука.

Не забудьте, що включається ноутбук Lenovo можна вирішити з відповідною діагностикою й в умовах сервісного центру по відповідному вартісному тарифу. Тому якщо ви не маєте технічних знань й майстерності, краще звернутися до фахівців Lenovo, які запропонують професіональний підхід та підтримку в усіх нюансах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


− один = 3