Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       Сьогодні неможливо уявити людину, у якого немає комп’ютера, ноутбука, нетбука, флешки та інших пристроїв. З кожним днем ​​техніка стає все незамінною та незамінною. На кожному пристрої люди зберігають якусь інформацію, але в останнє десятиліття, люди зберігають інформацію не на комп’ютері і ноутбуку, а на flash-накопичувачі або ж твердотільних накопичувачах «SSD». Вони дозволяють швидко обробляти будь-яку інформацію і зберігати значний обсяг даних користувача. Це дуже зручно, так як вся потрібна інформація завжди при собі. Але, такі накопичувачі, як і всі інші пристрої не зможуть служити вічно і не ламатися.

       Відновити дані з флешки можна! Так, це трудомісткий процес, яким повинні займатися тільки фахівці. Самостійно ви не тільки не можете відновити всю необхідну інформацію, а й погіршить ситуацію настільки, що її відновлення може бути під загрозою.

  Можна відновлення інформацію з флешки?

       Іноді так трапляється, що зберігаючи інформацію на пристроях призначених для зберігання даних, виникають проблеми з тим, щоб цю інформацію отримати. Наприклад, коли ви не можете, з тих чи інших причин, отримати доступ до своєї інформації, що зберігається на таких пристроях. Найчастіше, такі ситуації виникають з картами пам’яті і usb-накопичувачами. Так відбувається через частого використання, постійного підключення і відключення до різних пристроїв, що викликають додаткові збої пристрою. Але ви можете не впадати у відчай, адже в більшості випадків ви можете відновити свої дані.

       Втрата доступу до даних флешки може бути кардинально різною: починаючи банальним видаленням необхідних файлів до фізичних пошкоджень носія. Потреба в послузі відновлення даних з Фешко виникає у моїх клієнтів дуже з різних причин, відповідно і методи відновлення теж різні.

        Процес відновлення даних з флеш-карт має ряд відмінних рис, які пов’язані зі специфікою їх будови. Архітектура Flash кардинально відрізняється від інших носіїв, таких як, наприклад, жорсткі магнітні диски. Відновлення інформації з флеш-карти – дуже трудомісткий процес, як ми писали вище, цим повинні займатися професіонали, які мають досить потрібних знань і навичок.

  Ось самі поширених причини втрати файлів на флеш-карті:

  • Пошкодження механічного характеру: пошкодження друкованої плати або несправність роз’єму USB, проникнення вологи;
  • Призначені для користувача помилки: форматування карти, видалення файлів, некоректне витяг Flash-накопичувача та ін .;
  • Апаратні неполадки: несправність контролера та ін .;
  • Пошкодження службових даних на флеш-карті;
  • Збої прикладних програм;
  • Некоректне відновлення інформації на флеш-карті.

  Де відновити дані з флешки в Києві?

       Якщо інформація на вашій флешці під загрозою зникнення назавжди, швидко звертайтеся до нас в сервіс “Техпідтримка”. Ми займаємося відновленням даних з різних флеш-носіїв і беремося за відновлення будь-якої складності. Де б не зберігалася ваша інформація фахівці нашого сервісу допоможуть вам її повернути. Це можуть бути флешки, жорсткий диск, карта пам’яті та інші носії, не переймайтесь, ви в надійних руках.

       Звернутися до нас, або викликати майстра, ви можете за номером телефону, який вказаний на сайті або ж залишивши свою заявку онлайн, тоді з вами зв’яжеться наш менеджер і уточнить всі деталі. Ціни на відновлення даних з флешки теж різні, залежать від виду відновлення і причини їх видалення.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів