Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Наші переваги:

 • – Online оцінка – за 15 хвилин
 • – Оплата готівкою – відразу
 • – Ціни вище ніж  – в ломбарді
 • – Викупимо навіть непрацюючу техніку

Проблема утилізації старої комп’ютерної техніки актуальна для всіх, хто нею користується. І це стосується не і тільки приватних осіб, але також підприємств, організацій, де необхідно регулярно оновлювати технічну базу. Щоб знизити витрати на покупку нової техніки, в будь-який момент можна продати ноутбук і купити новий з невеликою доплатою.

Де можна продати ноутбук?

Самий простий спосіб — віднести на ринок або дати оголошення на безкоштовному інтернет ресурсі. Однак в цьому випадку існує ризик що вас просто обдурять. Враховуючи потребу ноутбуків на вторинному ринку, спритні підприємці намагаються максимально знизити ціну, щоб збільшити прибуток. Знижують ціну в основному наполягаючи на зношеності деталей, і вигаданих ламаннях.

Довести зворотне тим, хто не дуже розбирається в апаратній частині практично неможливо і доводиться погоджуватися на те, що дають. До того ж, багато з них пропонують прийняти товар на реалізацію. Тобто повернути вам гроші тільки після продажу. Це не дуже зручно для тих, кому вони потрібні терміново.

Ще один спосіб — віднести непотрібну техніку в найближчий ломбард. Але і тут існують свої “підводні камені”.

 1. У подібних закладах віддають перевагу новим моделям.
 2. Випадки штучного зниження вартості також тут нерідкі.
 3. За умовами, вашу техніку оцінюють не більше, ніж 50% її реальної вартості.

Як продати б / у ноутбук дорого

Розумне рішення — звернутися до справжніх експертів в області техніки. Кращі з них працюють в сервісному центрі “Техпідтримка”. Чому? Все просто.

 1. Досвідчені майстри, використовуючи спеціальне обладнання виконують якісну діагностику.
 2. Вони видають точний висновок про стан ноутбука і всіх його компонентів.
 3. Оцінка проводиться з розрахунку до 80% від ринкової вартості.

Таким чином, враховуючи чітку, прозору систему приймання техніки, продати б/у ноутбук в Києві дорого цілком реально.

Що впливає на ціну?

У Сервісі “Техпідтримка” приймають ноутбуки будь-якої марки, моделі, року випуску і в будь-якому стані. Що є гарною новиною для тих, хто вважає свою техніку вже непридатною до використання. Однак, на остаточну суму, яку можна отримати на руки впливає цілий ряд факторів.

 1. Бренд, рік випуску.
 2. Наявність механічних пошкоджень.
 3. Зовнішній вигляд (потертості, тріщини).
 4. Ступінь зношеності внутрішніх деталей.

Таким чином, якщо у вас вдома десь припадає пилом Старий девайс, у якого розбитий екран, вирвані роз’єми, ви можете просто продати ноутбук на запчастини та виручити цілком пристойну суму.

Якщо продати б/у ноутбук потрібно терміново

У кожного буває ситуація, коли гроші потрібно терміново. Скупка ноутбуків в Києві в сервісному центрі “Техпідтримка” – прекрасний вихід, оскільки весь процес з діагностики та висновку експерта займає не більше 15 хвилин. Як це працює?

 1. Ви приїжджаєте за зручною для вас адресою з вашим ноутбуком.
 2. Майстер забирає його для оцінки та озвучує остаточну суму.
 3. Ви отримуєте гроші.

Також можна дізнатися попередню вартість, якщо заповнити спеціальну форму на сайті і детально описати стан вашого ноутбука.

Більше не потрібно збирати вдома мотлох!

Втім, Ви також можете скористатися даною послугою, щоб позбутися від іншої техніки: стаціонарних комп’ютерів, моніторів, планшетів. У “техпідтримці” вам запропонують кращу ціну на все. Вторговані кошти завжди можна витратити на покупку нової, сучасної техніки. А наші майстри допоможуть зробити покупку ще більш вигідною і підберуть найбільш відповідний комп’ютер або ноутбук, в залежності від ваших побажань і мети використання.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів