Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Наші переваги:

 • – Online оцінка – за 15 хвилин
 • – Оплата готівкою – відразу
 • – Ціни вище ніж  – в ломбарді
 • – Викупимо навіть непрацюючу техніку

Великий стаціонарний комп’ютер це зручно і практично, незалежно від мети використання. Геймери цінують можливість насолоджуватися барвистою графікою під час ігор, фахівці — продуктивність, функціональність. Однак, рано чи пізно стає питання оновлення техніки й, відповідно, утилізації старого “заліза”.

Як правильно вчинити?

Найпростіший, але досить збитковий спосіб – віднести на звалище. Однак, якщо згадати скільки він коштував при покупці, то стає шкода вкладених коштів. Тому, в переважній більшості випадків, його просто відносять в дальній кут, на балкон, в гараж “до кращих часів”, які так ніколи і не наступають.

Втім, раціональні господарі чинять інакше: вони шукають можливість продати комп’ютер за вигідною ціною. Але і це рішення має ряд недоліків.

 1. Знайти покупця на б/у комп’ютер не так просто, іноді пошуки тягнуться тижнями.
 2. Спритні посередники навмисно знижують ціни, щоб збільшити прибуток для свого бізнесу.
 3. Офіційні центри скупки, які ведуть легальну діяльність, рідко пропонують понад 50% від реальної вартості.

Тому в кінцевому підсумку, багато хто відмовляється від цієї вигадки та як і раніше вважають за краще зберігати в коробках вже давно непотрібний комп’ютер.

Завжди є варіанти

Втім, на допомогу вам прийде все той самий інтернет. Якщо ви наберете запит – де продати комп’ютер вигідно? – то серед безлічі варіантів напевно привернуть увагу умови скупки б/у комп’ютерної техніки від компанії “Техпідтримка”. У чому відмінність від аналогів?

 1. Тут вам запропонують від 70% до 80% від ринкової вартості б/у комп’ютера, ноутбука, планшета.
 2. Експертизу проводять досвідчені майстри, які знають всі тонкощі й нюанси навіть найскладнішої техніки.
 3. Ціна, яку вам запропонують – завжди чесна. Тут не шукають вигаданих ламаннь.
 4. Діагностика та оцінка проводиться всього за 15 хвилин.
 5. Щоб дізнатися скільки може коштувати ваш вийшов з ладу комп’ютер, досить заповнити просту форму не виходячи з дому.

Тому, якщо добре пошукати, то завжди можна знайти цікаві, вигідні варіанти!

Скупка комп’ютерів в Києві: які приймають?

Правильна відповідь на це питання — будь-які. Але все ж варто розглянути його детальніше.

 1. Ви можете принести застарілі моделі.
 2. Продати комп’ютер на запчастини, якщо він має механічні пошкодження.
 3. Також тут розглянуть окремі компоненти, якщо ви хочете всього лише модернізувати свого улюбленого помічника, а не повністю замінити його.
 4. Також приймаються застарілі або пошкоджені монітори.

Що приймають крім комп’ютерів?

У сервісному центрі “Техпідтримка” приймається будь-яка комп’ютерна техніка, в тому числі тут без проблем можна продати б/у ноутбук або планшет. Незалежно від виду техніки, ви можете розраховувати на справедливу суму та об’єктивність експертів. Компанія заслужила бездоганну репутацію як серед приватних осіб, так і серед підприємств Києва різної величини. Ми цінуємо Вашу довіру, тому ніколи не обманюємо заради додаткового прибутку.

І ще один аргумент “за”

Сервісний центр пропонує повний спектр послуг з ремонту та обслуговування комп’ютерної та іншої техніки. З повним списком можна ознайомитися на сайті компанії. І це додаткова перевага! Оскільки досить часто в скупку комп’ютерів звертаються користувачі, які вважали свою техніку неробочою або застарілою і з подивом дізнавалися, що за невелику плату можна буквально вдихнути в неї друге життя.

Якщо ж мова йде про бажання продати б/в комп’ютер в Києві, щоб придбати новий, то наші фахівці допоможуть зробити покупку максимально вигідною. Вони підберуть оптимальну конфігурацію, з урахуванням цілей використання кожного конкретного комп’ютера.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів