Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Наші переваги:

 • – Online оцінка – за 15 хвилин
 • – Оплата готівкою – відразу
 • – Ціни вище ніж  – в ломбарді
 • – Викупимо навіть непрацюючу техніку

Досить часто доводиться розв’язувати питання зі старим ноутбуком — що з ним робити? З одного боку, вже ніхто їм не користується, з іншого — шкода просто викинути. Одночасно, ніяк не видається вільної хвилинки, щоб розв’язувати питання з його продажем. Сервісний центр “Техпідтримка” готовий викупити не потрібну вам техніку за найвигіднішою ціною.

Скільки коштує старий ноутбук?

Якщо досі вам пропонували тільки низьку вартість-50% і нижче від справжньої ціни, то наша система побудована на інших стандартах.

 1. Наші фахівці проводять повну діагностику стану, враховуючи всі можливі параметри.
 2. Висновок фахівця дає можливість порівняти ціни з ринковими і запропонувати вам 70-80% від реальної ціни.

Враховуючи бажання спритних продавців на ринку якомога більше заробити, навряд чи вони зроблять вам більш вигідну пропозицію.

Які ноутбуки у нас приймають?

Наші майстри готові розглянути будь-які пропозиції. В тому числі ми приймаємо:

 • застарілі моделі ноутбуків в хорошому стані;
 • ноутбуки з механічними пошкодженнями, в тому числі з розбитими екранами;
 • ноутбуки з пошкодженнями апаратної частини

У другому випадку, зовсім не обов’язково що його оцінять дешево: якщо інші компоненти не постраждали, то запропонована ціна вас приємно здивує.

Скільки часу займе експертиза б/у ноутбука?

З проблемою нестачі часу стикаються всі. Ми цінуємо Ваш час, тому створили всі умови, щоб його не втрачати марно. Приїжджайте в наш центр “Техпідтримка” і вже через 15 хвилин ви дізнаєтеся точну вартість вашого старого ноутбука. У штаті працюють справжні професіонали, які проводять всі роботи швидко, ретельно. Тому серед наших клієнтів не тільки приватні особи. До нас звертаються підприємства, які потребують заміни старої комп’ютерної техніки на нову. І навіть в таких серйозних масштабах ми легко справляємося з будь-яким обсягом робіт в найкоротші терміни.

Як можна прискорити процес?

Хочете витратити ще менше часу? Тоді варто заповнити спеціальну форму на сайті. Детально опишіть модель, Рік випуску, а також наявні вади, щоб отримати відповідь онлайн. Якщо були факти затоплення водою, механічного пошкодження — не варто цього приховувати. Діагностика в сервісному центрі в будь-якому випадку це виявить.

Варто відзначити, що в цьому випадку розрахунок проводиться попередньо — остаточна вартість б/у ноутбука буде встановлена тільки після діагностики в майстерні. Попередній результат вам повідомить майстер через телефон. Також ви можете поставити питання фахівцеві, якщо викликаєте його для ремонту іншої техніки.

Чесні умови

Репутація компанія для нас понад усе. Тому тут не користуються нечесними методами:

 • не занижується реальна вартість;
 • майстри не приписують відсутні ламання;
 • ми оцінюємо б / у ноутбуки дорого.

І це головна відмінність від скупників на ринку і ломбардів. Тому співпраця з нами вигідна всім, без винятку.

Що впливає на вартість б / у ноутбуків?

Приймаються всі види ноутбуків, незалежно від моделі й року випуску. Як правило, ці параметри впливають на вартість, але не в самій значній мірі. Набагато більше ціна залежить від технічного стану, ступеня зносу компонентів, роз’ємів, портів і наявності/відсутності механічних пошкоджень. У їх числі — тріщини, відколи, подряпини.

Завжди вигідна пропозиція

Незалежно від причин, за якими необхідно продати б/у ноутбук дорого в Києві, в сервісному центрі “Техпідтримка” завжди знайдеться для вас найвигідніше пропозиції, серед аналогічних на рику. Крім того, тут ви завжди можете скористатися рядом інших послуг, які зроблять використання комп’ютерної та іншої техніки максимально зручним.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів