Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

  Проблеми з вашою файлової системою можуть трапитися не тільки в знімних носіях, а й у вінчестерах, де є окремий розділ жорсткого диску. Якщо проблема має апаратний характер, то вирішити таку проблему можливо за допомогою форматування файлової системи. Однак зміна формату звичайними прийомами Windows досить небезпечно, так як в подальшому можуть з’явиться видалені дані.

       Жорсткий диск звичайного комп’ютера або ноутбука у файловій системі буде відформатованим, і якщо один з розділів жорсткого диска працює неправильно, одразу можна зрозуміти, що пошкодження у файловій системі і вона потребує відновлення. Як дізнатись про пошкодження файлової системи? Дуже просто, диск не буде відкриватись, і ви побачите інформацію про те, що вам потрібно його форматувати.

  Коли можливо відновити файлову систему?

       Файлова система визначає як і де буде зберігатися інформація. Часто так трапляється, що при неправильному поводженні користувача при вимкненні комп’ютера, під впливом вірусу, при перебоях електроенергії та інших аспектах, файлова система вашого пристрою може вийти з ладу. Для того, щоб привести файлову систему до ладу, вам доведеться її відновити.

       Ви можете одразу відформатувати пошкоджений розділ, цього краще не робити, адже відновити інформацію буде набагато важче. Вам знадобляться програми, які зможуть допомогти вам у відновленні файлової системи. Їх ви можете знайти в інтернеті, вони досить прості у використанні і ви зможете переглядати вміст дисків, папок і віддалених файлів, як існуючих. Якщо ж ви не вмієте і ніколи не займалися відновленням файлових систем, радимо звернутися до фахівців, які мають великий досвід і точно зможуть допомогти вам.

  Причини збою системи файлів

  Причин збою вашої файлової системи може бути безліч. Називаємо найчастіші,з якими до нас звертаються клієнти:

  • Збій системи через потрапляння вірусу до пристрою;
  • Неправильна робота програми, яка замінює оригінальні файли системи своїми файлами.
  • Некоректно встановлені драйвери.

       Якщо так сталося, що файлова система вашого пристрою дала збій – не біда. Сервіс “Техпідтримка” завжди допоможе відновити всі ваші дані. Ми займаємося відновленням файлових систем, установкою антивіруса і чищенням пристрою від вірусів, ремонтом комп’ютерів, ноутбуків і інших пристроїв, складанням комп’ютерів на замовлення і чищенням від пилу.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів