Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

       ТВ приставка на андроїд дуже зручний девайс. З його допомогою ви можете користуватися телевізором, як повноцінним комп’ютером! Мультимедійний пристрій допоможе вам дивитися улюблені фільми, співати в караоке і грати в ігри на багато дюймовому телевізорі. Але, так само як і будь-яка інша техніка, android TV box теж має властивість ламатися.
      Сервіс «Техпідтримка» займається не тільки ремонтом комп’ютерів і ноутбуків, але ще і здійснює ремонт андроїд ТВ приставок в Києві.

   

      Зламалась андроїд ТВ приставка, що робити?

     Якщо ж так сталося, що ваша ТВ приставка на андроїд зламалася – не біда! Наші фахівці швидко усунуть будь-які проблеми і вдихнути в неї другу нове життя.
       Ми займаємося налаштуванням, прошивкою, установкою програм, а так само підключенням андроїд ТВ приставок.
        Сервіс «Техпідтримка» гарантує 100% якість ремонту, демократичні ціни і тільки найкраще обслуговування. Наші майстри вже протягом п’яти хвилин відреагують на вашу заявку, приїдуть у зручний для вас час і проведуть діагностику, і ремонт вашої ТВ приставки на андроїд.

   

  Причини поломок андроїд ТВ приставок

      Причини, за якими ламаються приставки різні. Хтось неправильно доглядає за нею, кому-то вона вже довго служить і в зв’язку з цим ламається, а десь заводський брак.
       Ми напишемо вам ряд самих популярний причин, за якими ламаються приставки ТВ на андроїд, виходячи зі статистики заявок наших клієнтів:

  • заміна тюнера
  • ремонт демодулятора
  • заміна процесора
  • ремонт діагностичного роз’єму
  • прошивка приставки 

  Викликати майстрам сервісу «Техпідтримка»

      Для виклику майстра в сервісі «Техпідтримка» вам потрібно всього лише зателефонувати до нас за номером, вказаним на сайті, і описати вашу проблему. Наприклад, у вас зламалася ТВ приставка на андроїд. Ви телефонуєте і розповідаєте це нашому фахівцеві. Після чого, вибираєте зручне для вас час і дату, коли вам зручно буде прийняти майстра.
      Ремонт андроїд ТВ приставки в Києві здійснюється у вас вдома, за лічені хвилини. В середньому це займає близько 45 хвилин, в залежності від поломки.
        Виїзд майстра додому і проведення діагностики безкоштовні! Ви сплачуєте лише за ремонт вашої техніки. Так само, при оформленні заявки на виклик майстра через сайт, ви гарантовано отримаєте знижку 5% на всі послуги нашого сервісу.
       Якщо ж, вам не зручно прийняти майстра вдома, ви можете привезти нам ваш android TV box до нас в сервіс. Адреса сервісу вказано на сайті в розділі «Контакти»

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів