Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Популярність і затребуваність відеопроекторів зростає, тому що люди зважують всі плюси і мінуси оптичної апаратури, і приходять до висновку, що проектори є чудовою альтернативою звичайним телевізорам. Адже як зручно, розташувавшись будинку на дивані дивитися улюблені кінофільми, нікому не заважаючи, і не заспокоюючи поруч сидячих розмовляючих сусідів.

Відеопроектор дійсно відмінна заміна телевізору, і володіє перед ним величезною перевагою – розмір зображення. Лише величезний екран зможе передати всі фарби зображення, створити ефект цілковитого занурення в події, що відбуваються в кінофільмі. Телевізори з великими екранами коштують дуже дорого, але проектори здатні вирішити таке завдання на «ура».

Крім цього, дане мультимедійне обладнання активно використовується в різних напрямках:

 • шкільні та дошкільні установи;
 • коледжі, університети та інститути;
 • професійні презентації, виставки, конференції, семінари;
 • інші.

Але, що робити, якщо відеопроектор вийшов з ладу? До кого звернутися за допомогою, щоб ремонт проектора був виконаний якісно, ​​професійно і швидко? Тут на допомогу приходять наші кваліфіковані, досвідчені майстри, які не з чуток знаю, як здійснити ремонт відеопроекторів Київ.

Типові несправності проекторів

Основними поломками даних пристроїв є:

 1. Не горить проекційна лампа. Тут фактором виступає перегорання самої лампи, або вихід з ладу плати підпалу. Заміна лампи нашими досвідченими майстрами виконується швидко в різних моделях.
 2. Відсутня чіткість зображення. Картинка «замилена», а причини цього можуть бути різні (запиленість, потрапляння всередину забруднень, розбалансування оптики).
 3. Відсутня реакція на управління. В цьому випадку причина може прихована в програмному збої і потрібно робити переустановку ПЗ, або дає збої процесор.
 4. Немає індикації. В основному ця проблема зв’язана з порушеннями функціоналу блоку живлення.
 5. Мимовільне вимикання. Барахлить система охолодження, тому рекомендуємо періодично здійснювати профілактику. Нашими фахівцями здійснюється оперативна чистка проектора з заміною фільтрів.
 6. Порушення передачі кольору картинки. З різних причин виходить з ладу матриця, яку необхідно замінити.

Відеопроектор є складним оптичним обладнанням, але наші професійні майстри з величезним досвідом роботи, досконально розбираються в цій апаратурі і швидко відновлюють її працездатність.

Як уникнути несправностей оптичного приладу?

Щоб відеопроектор справно функціонував слід дотримуватися певних правил:

 • перед початком експлуатації пристрою детально вивчіть інструкцію користувача;
 • своєчасно виконуйте профілактику особистими силами, або звертайтеся в наш СЦ, який здійснює профілактичні заходи і ремонт проектора якісно, ​​оперативно, недорого;
 • протирайте лінзи і зовнішні елементи від забруднень, пилу м’якими серветками з мікрофібри, але тільки зовні, не лізьте всередину приладу, щоб не нашкодити йому;
 • щорічно замовляйте у нас послугу з очищення внутрішніх деталей, заміні термоінтерфейсу, змазці кулера;
 • не допускайте перегріву і скупчення пилу, попадання вологи;
 • не використовуйте для очищення лінз агресивні засоби.

Ремонт проекторів Київ в «Техпідтримка»

Якщо у вас зламався відеопроектор, не потрібно впадати у відчай. Зверніться в нашу компанію для оформлення заявки на ремонт проектора. Дана техніка має ще відмінні переваги – це компактні розміри і невелику вагу, тому принести пристрій в нашу майстерню не складе ніяких труднощів. Не хочете нести зламане обладнання в офіс? Замовте ремонт відеопроектора з викликом майстра додому.

Ми гарантуємо:

 • вигідні, лояльні, актуальні ціни;
 • оперативне виконання ремонту проекторів Київ будь-яких моделей і брендів-виробників;
 • безкоштовні детальні кваліфіковані консультації;
 • безкоштовну діагностику пристроя з виявленням всіх причин поломки;
 • оригінальні, сертифіковані комплектуючі;
 • швидкі і якісні відновлення, налагодження, тестування відеообладнання;
 • видачу гарантійного талона, що підтверджує якість виконаних робіт.

Рада фахівця! Ні в якому разі не відкривайте і не беріться за лагодження техніки самостійно. Ви зможете порушити цілісність корпусу, ще більше нашкодити пристрою і потім вам доведеться викласти кругленьку суму на ремонт проектора.

Якщо ви помітили хоч найменші збої у функціонуванні, негайно телефонуйте нам! Ми знаємо, як правильно зробити ремонт відеопроекторів в Києві, а ви отримаєте повністю відновлену апаратуру недорого.

Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів