Безкоштовні послуги та знижки:

  • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
  • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
  • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
  • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім‘я (обов‘язково)

Ваш номер телефону (обов‘язково)

   Всі, хоч раз в житті, стикалися тими чи іншими проблемами в роботі комп’ютера. Вимкнення комп’ютера в невідповідний момент, загоряння синього екрану, зламався блок живлення або материнська плата або просто комп’ютер забився від пилу і багато інших проблем.
     Найчастіше, все намагаються вирішити проблему самостійно, не розуміючи того, що приносять ще більше шкоди комп’ютеру. Для цього є спеціальні майстри, які розбираються у всіх нюансах і швидко усунуть вашу проблему. Знайти таких майстрів і довірити свою техніку, вкрай складно.

 

Кращі фахівці тільки в сервісі «Техпідтримка»

     У сервісі «Техпідтримка» працюють тільки найкращі фахівці своєї справи. Кожен з наших співробітників отримав профільну освіту і продовжують удосконалюватися завдяки різним курсам і майстер-класами. Кожен з них знає комп’ютер на свої 20 пальців!
     За кілька років нашої роботи ми відремонтували жодну, і навіть не дві, тисячі комп’ютерів на дому та в офісі. Провели стільки ж безкоштовних діагностик і надали безліч консультацій.
     Ми займаємося всіма неполадками, які у вас виникли з комп’ютером. Майстри сервісу «Техпідтримка» не обмежені лише в якійсь галузі ремонту. Тому, звертайтеся до нас з будь-якими питаннями і проблемами. Ми завжди з задоволенням допоможемо вам усунути проблему! Будь-то будь-яка техніка, ми проведемо якісний ремонт ноутбуків в Києві, комп’ютерів, принтерів, інтернет кабелю, приставок і багато іншого.
     Наші майстри безкоштовно виїжджають і проводять діагностику, а також проводять ремонт комп’ютерів на дому. Безкоштовний виїзд майстра здійснюється по всьому Києву. Ремонт техніки проводиться у всіх районах Києва і області. Ремонт комп’ютерів на правому березі, в центрі, ремонт комп’ютерів на Театральній і ремонт комп’ютерів на Троєщині.

 

Як викликати майстра, і провести ремонт комп’ютера на правому березі?

     Все дуже просто! У нас на сайті вказано номер телефону, за яким ви можете зателефонувати в наш сервіс «Техпідтримка», пояснити що у вас трапилося і майстер приїде до вас протягом півгодини. Нагадаємо, що виїзд майстра і діагностика вашого комп’ютера проводиться безкоштовно. За допомогою нашої нової функції “ремонт комп’ютера на дому” майстер виконає всі роботи у вас вдома, заощадивши ваш час.
     Фахівці виконають якісний ремонт комп’ютера, ремонт ноутбуків та іншої техніки, яка вас турбує. Так що, негайно телефонуйте нам і вже через пару годин будете насолоджуватися роботою, переглядом фільмів або листуванням в соц.мережах на вашому улюбленому пристрої!

Средняя оценка нашего сервиса 4,9 из 5. На основе отзывов клиентов