Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

Ваше ім‘я (обов‘язково)

Ваш номер телефону (обов‘язково)

   «Техпідтримка» – це кращий сервісний центр в місті Київ! За кілька років роботи ми допомогли тисячам людей, відремонтували тисячі комп’ютерів, ноутбуків та іншої техніки. За весь цей час наші майстри продіагностували величезна кількість комп’ютерів і надали жоден десяток тисяч консультацій.

Чому варто звернутися до нас для ремонту комп’ютерів на Оболоні?

     Майстри сервісу «Техпідтримка» дуже люблять і цінують всіх своїх клієнтів. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта і обслуговуємо своїх клієнтів тільки з комфортом.

Чому саме ми? Тому що, «Техпідтримка» це:

 • Кращі кваліфіковані фахівці.
 • Комфортне і ввічливе обслуговування.
 • Якісний ремонт комп’ютерів в Києві.
 • Низькі ціни.
 • Акції та знижки для наших клієнтів.

     Ми займаємося ремонтом комп’ютерів в Києві. Крім комп’ютерів, в нашу робочу область входить, також, ремонт ноутбуків, ремонт принтерів, приставок, чистка та збирання комп’ютерів, і інші послуги.
     З усім переліком послуг ви можете ознайомитися у нас на сайті. Там вказана і ціна.
     Всі наші майстри мають відповідну освіту, навички і величезне бажання працювати.
     Ціни в нашому сервісі дуже лояльні. Ми не ставимо величезною націнки на наші послуги. Тому, до нас мають можливість звернутися все! Також, не має значення, де ви проживаєте. Будь-то ремонт комп’ютерів на Оболоні, Печерську або ремонт комп’ютерів на Театральній. За територію Києва ми теж виїжджаємо, але це питання потрібно уточнювати у наших операторів.

 

АКЦІЯ! Ремонт комп’ютерів на Оболоні!

     Нам приходить дуже багато запитів від клієнтів з проханням приїхати додому і відремонтувати комп’ютер. До недавнього часу такої функції не було. Але, зараз у вас з’явилася можливість не витрачати час, привозячи вашу техніку до нас, а просто викликати майстра для проведення ремонту комп’ютера на дому.
     Ремонт комп’ютерів на Оболоні проводиться дуже легко: ви викликаєте майстра і протягом півгодини він виїжджає до вас. Це дозволить заощадити ваш час.
     Виклик майстра і діагностика вашого комп’ютера проводиться абсолютно безкоштовно! Ви платите тільки за ремонт і надані послуги.
     Це ще не все! Якщо ви оформите заявку на нашому сайті онлайн, гарантовано отримаєте знижку 5% на всі послуги. Це дозволить вам заощадити не тільки час, але і гроші!

 

Як викликати майстра безкоштовно?

 

     Для того, щоб фахівець нашого сервісу приїхав до вас додому потрібно звернутися до наших операторам. Це можна зробити двома способами:

 

 1.  Оформити онлайн заявку на сайті. У цьому випадку оператор сам зв’яжеться з вами незабаром.
 2. Зателефонувати, який вказаний на сайте. Тогда ви говорите, коли вам зручно буде прийняти майстра і домовляєтесь про виїзд.

Средняя оценка нашего сервиса 4,9 из 5. На основе отзывов клиентов