Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

      Троєщина, Воскресенка, Лісовий масив і ДВРЗ одні з найбільш густонаселених районів Києва. «Техпідтримка» не могла пройти стороною і не зробити хорошу пропозицію по ремонту комп’ютерів і ноутбуків. А так, як метро Чернігівська знаходиться найближче до всіх районах, ми вирішили, що це ідеальне місце для ремонту комп’ютерів і ноутбуків.

   

  Кращі пропозиції щодо ремонту комп’ютерів і ноутбуків в Києві

      «Техпідтримка» – це сервісний центр, який вже на протязі декількох років вдихає життя в поламану техніку наших клієнтів. Ми надаємо послуги з ремонту комп’ютерів і ноутбуків в Києві.
       Спектр наших послуг дуже великий і ми не обмежені лише тільки в ремонті техніки, також, ми налаштовуємо техніку, програми, чистимо від пилу, складанням комп’ютерів на замовлення і навіть налаштування Смарт ТВ.
        Наші майстри добре знають свою справу і з технікою на ти! Вони допоможуть вирішити вам будь-яку проблему пов’язану з ремонтом і настроюванням техніки.
        З усім переліком наших послуг, ви можете ознайомитися на нашому офіційному сайті. Там же можна і заповнити онлайн заявку на ремонт комп’ютерів і ноутбуків на метро Чернігівська і отримати знижку 5% на всі послуги нашого сервісу.
       Якщо ж вам необхідний терміновий ремонт техніки в Києві, тоді швидше дзвоніть нам за номером, який вказаний на сайті або везіть ва до нас в офіс, адреса також вказано на сайті. Наш майстер вже протягом п’яти хвилин відреагує на ваш виклик і здійснить ремонт комп’ютерів і ноутбуків на дому.

   

  Низькі ціни на ремонт комп’ютерів і ноутбуків на метро Чернігівська

      У сервісі «Техпідтримка» найнижчі ціни. Вони фіксовані не змінюються. Ознайомитися з прайсом ви можете на нашому сайті в розділі «Ціни».
       Незважаючи на те, що у нас найнижчі ціни на ремонт комп’ютерів і ноутбуків в Києві, на якість роботи це ніяк не впливаємо. Тому що, наші майстри – професіонали своєї справи і кращі фахівці в усьому місті. Вони всі мають профільну освіту і досвід роботи від трьох років.
       Зараз у вас з’явилася можливість викликати майстра додому. Якщо вам необхідний терміновий ремонт комп’ютера і ноутбука або ж вам незручно везти техніку до нас в офіс, ви можете зателефонувати нам і викликати майстра додому. Узгодити при цьому зручне для вас час і дату.
       Як бонус, ми даруємо в подарунок усім нашим клієнтам антивірус. Антивірус – це та програма, яка буде надійно захищати ваш комп’ютер або ноутбук від шкідливих програм, тим самим підвищуючи продуктивність його роботи.

  Средняя оценка нашего сервиса 4,9 из 5. На основе отзывов клиентов

  Только для Юр.Лиц (B2B)