Безкоштовні послуги та знижки:

  • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
  • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
  • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
  • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Ремонт комп’ютерів в Техпідтримка

Сьогодні ринок послуг з ремонту ПК переповнений фахівцями і компаніями. Однак від того, що їх багато, важче знайти ту, єдину компанію, яка б якісно виконувала послуги за заявленими цінами. А довіряючи нашому сервісу, ви будете платити за якісний результат. Зателефонуйте нам прямо зараз і переконайтеся в якості послуг не на словах, а на ділі.

Ремонт комп’ютерів в Києві без ризиків

Вас цікавить ремонт комп’ютерів в Києві без ризиків і за виправданими цінами? Тоді ви потрапили в потрібну компанію. Ми не залишаємо порожніх обіцянок і цінуємо свою репутацію. Саме тому ми зацікавлені в якості виконаних робіт не менше, ніж ви. Наша компанія надає послуги не тільки фізичним особам, а й юридичним. А наші майстри – це кваліфіковані фахівці вищого класу, які виконують свою роботу на гідному рівні в Києві. Наші фахівці обслуговують ПК в будь-якому районі міста. За більш детальною інформацією ви можете звернутися за телефоном, вказаним на сайті.

Після того, як ви оформите заявку на нашому сайті, наш фахівець приїде до вас у встановлений час, проведе повну діагностику та усуне всі неполадки. Якщо ж неможливо буде провести ремонт комп’ютерів в Києві вдома, наш майстер забере ПК і проведе всі ремонтні роботи в нашій майстерні.

Чому багато хто вибирає нашу компанію?

Ми суворо дотримуємося графіка по виконанню ремонтних робіт.

Працюємо на результат і надаємо гарантію на виконані роботи.

У нашому сервісі працюють тільки підготовлені майстри з великим досвідом.

Наша компанія надає лояльні ціни на весь перелік послуг.

Сьогодні, на нашому рахунку знаходиться велика кількість електронних девайсів по Києву. Ми задовольняємо вимоги, навіть найвибагливіших клієнтів.

Основна наша мета – це допомогти кожному користувачу виправити всі неполадки у вашому ПК. А свою роботу ми виконуємо прозоро і чесно. В результаті ви отримуєте якісний ремонт в оговорений термін.

Який перелік послуг з ремонту ПК здійснюють наші майстри:

  • налаштування та установка операційної системи;
  • відновлення видалених даних;
  • ремонт ПК в Києві з виїздом додму або офіс;
  • налаштування локальної мережі;
  • лікування вірусів;
  • очищення комп’ютера від непотрібних файлів.

Тобто ми можемо вилікувати ваш ПК при будь-яких несправностях, і, навіть, зібрати новий на замовлення, за вашим бажанням.

Налаштування комп’ютера або ноутбука у нас або вдома

Ви придали новий ноутбук і зовсім не знаєте, як налаштувати ПЗ? Тоді ви потрапили за адресою. Адже наші фахівці впораються з цим завданням в лічені хвилини. Вам не потрібно буде приїжджати в наш сервіс. Так як наш майстер сам приїде до вас і все налаштує оперативно та якісно, за доступною ціною в Києві.

Крім цього наші фахівці проконсультують вас, і виконають повну діагностику абсолютно безкоштовно. Адже, тільки після діагностики можна виявити основні причини неполадок та дізнатися вартість їх виправлення.

Тому, як тільки ваш комп’ютер починає вередувати: швидко розряджатися, шуміти, включатися та вимикатися, ПЗ працює нестабільно, а система видає віруси – терміново телефонуйте нам. Ми виправимо всі помилки в комп’ютері, вилікуємо його в мінімальні терміни та з мінімальними витратами для вас.

Якщо у вас виникнуть якісь питання, не соромтеся їх задавати нашому оператору. Адже це їх робота.

0 коментарів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 9 = шістнадцять

Средняя оценка нашего сервиса 4,9 из 5. На основе отзывов клиентов

Только для Юр.Лиц (B2B)