Виїзд майстра по Києву – Безкоштовно
Середній час приїзду майстра – 27 хвилин

Безкоштовні послуги та знижки:

 • – Діагностика ноутбука – безкоштовно!
 • – Виїзд майстра додому по Києву – безкоштовно!
 • – При оформленні онлайн заявки – знижка 5%
 • – Антивірус всім клієнтам – в Подарунок!
ПослугаЦіна
Виїзд майстра додому в будь-який район Києва

Виїзд комп’ютерного майстра від 30 хвилин в будь-який район Києва безкоштовний. Оплачується робота або діагностика в разі відмови від робіт

Безкоштовно

Замовити зворотній дзвінок

  Ваше ім‘я (обов‘язково)

  Ваш номер телефону (обов‘язково)

   Материнська плата – одна з найважливіших пристроїв в комп’ютері, механічна основа для всієї електронної схеми. Вона об’єднує основні компоненти комп’ютера, а це процесор, жорсткий диск, оперативну пам’ять, відеокарту, оптичний привід і інші, і забезпечує їх повну взаємодію.

       Ремонт материнської плати є, в якомусь сенсі, унікальним випадком: материнська плата, сама по собі досить надійна, але містить таку кількість важливих для своєї роботи елементів, що вихід з ладу хоча б одного з них, може призвести до повної її непрацездатності. В такому випадку, ремонту материнська плата не підлягає, залишається тільки одне – заміна. Саме тому ремонт материнських плат варто довіряти тільки фахівцям, а не любителям.

       Сервіс “Техпідтримка” з радістю надає свої послуги щодо ремонту та заміни материнських плат, а також проведення професійної діагностики і тестування.

  Причини поломки материнської плати комп’ютера

     ПК – багатокомпонентне пристрій. Визначити, що пошкоджена саме головна деталь, можна за кількома ознаками, після чого потрібно провести діагностику материнської плати. Причини збою материнської плати можуть бути абсолютно різними. Це може відбуватися через перегрів, стрибків напруги в мережі, і навіть короткого замикання. Також, не виключені проблеми з платою через заводський брак. Навіть випадковий удар може вплинути на працездатність материнської плати комп’ютера.

      Як визначити, що вашій материнській платі потрібен ремонт або заміна:

  • Комп’ютер не вмикається або ж включається, але нічого не відбувається;
  • При запуску комп’ютера ви чуєте дивні шуми і звуки;
  • Після запуску комп’ютер відразу ж вимикається;
  • Комп’ютер самостійно перезавантажується
  • Здулися конденсатори або не працюють порти.

  Причинами всіх цих проблем може стати перегрів комп’ютера, комп’ютер може забитися пилом, шерстю і ін, будь-які механічні пошкодження, неправильне налаштування BIOS ну і звичайно ж неправильна експлуатація комп’ютера.

  Ремонт материнської плати комп’ютера в Києві

       Якщо вже так сталося, що ви помітили загальмованість вашого пристрою, помилки при включенні, самостійна перезавантаження і виключення комп’ютера і інші пункти, які вказані в попередньому розділі, не відкладайте похід в сервісний центр.

       Ремонт материнської плати комп’ютера в Києві може провести команда сервісу “Техпідтримка”. Ми проведемо професійну діагностику вашого комп’ютера, в тому числі і материнської плати, виявимо причину збоїв материнської плати і здійснимо її ремонт або заміну.

  Средня оцінка нашого сервису 4,9 из 5. На основі відгуків клиєнтів